Joanna Przetakiewicz, Tilda Swinton i Vanessa Paradis na pokazie Chanel Cruise 2012/13 - zobacz

Joanna Przetakiewicz w kreacji La Manii i toczku z logo Chanel, Tilda Swinton w zimowym płaszczu i Vanessa Paradis w kolorowej letniej sukience - jak wyglądały gwiazdy na pokazie najnowszej kolekcji Chanel?

Karl Lagerfeld nie próżnuje. Najbardziej zapracowany projektant świata właśnie zaprezentował najnowszą kolekcję dla domu mody Chanel - Cruise 2013 . Więcej o wydarzeniu i o samej kolekcji przeczytacie tutaj . Tymczasem przyjrzyjmy się stylizacjom gwiazd, jakie specjalnie z tej okazji zjechały do Wersalu.

Jak wiadomo, ukochaną muzą Lagerfelda jest Vanessa Paradis . Gwiazda pojawia się na każdym pokazie Chanel, oczywiście zawsze w kreacji marki. Tym razem Paradis wybrała połyskującą sukienkę w kolorze błękitu z kolorowym wzorem. Kreacja pochodzi z poprzedniej kolekcji Cruise.

Tilda Swinton co prawda pojawiła się na pokazie Lagerfelda u boku innego projektanta - Haidera Ackermanna - ale miała na sobie strój od Chanel. Aktorka jak zwykle zaprezentowała się bardzo oryginalnie. Choć wiosna w pełni, Tilda wystąpiła w długim wełnianym płaszczu z jesiennej kolekcji Chanel:

ChanelChanel East News

Dobrała do niego prostą białą koszulę i spodnie z poszerzanymi nogawkami w stylu lat 70 . Jej look zwieńczyły okulary od Chanel.

Na wydarzeniu tej rangi nie mogło oczywiście zabraknąć przyjaciółki Karla Lagerfelda - Joanny Przetakiewicz . Dyrektor kreatywna La Manii znów prezentowała się bez zarzutu. Miała na sobie efektowny biały komplet uszyty specjalnie na tę okazję - oczywiście z metką "La Mania". Jako dodatki wybrała torebkę vintage projektu Lagerfelda oraz zabawny stroik z logo marki Chanel. Elegancko, ale z przymrużeniem oka.

Przetakiewicz na pokaz Lagerfelda zabrała swoich synów - Aleksa i Filipa:

Jak napisała na swoim blogu, po prezentacji kolekcji wszyscy przenieśli się do Grand Canal, gdzie odbyło się tzw. cocktail party . Podczas imprezy koncert dała Alice Dellal , twarz linii torebek Chanel Boy. Na przyjęciu pojawiły się też inne osoby, które oglądały pokaz Chanel z pierwszego rzędu, w tym m.in. sławna it girl Miroslava Duma .

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: