Anja Rubik na przyjęciu marki Chopard w Cannes - kto jeszcze się pojawił? [ZDJĘCIA]

Anja Rubik pojawiła się na Festiwalu Filmowy w Cannes. W czym zaprezentowała się na gali marki Chopard? Dowiedz się!

Anja Rubik przyleciała do Cannes. Choć na sławnym festiwalu filmowym pojawia się często, to jednak tegoroczna edycja będzie dla niej absolutnie wyjątkowa. Właśnie podczas festiwalu Anja i jej maż, Sasha Knezevic , planują bowiem premierę kwartalnika "25 Magazine" , nad którym pracowali przez ostatnie dwa lata. Jak wyznała modelka w rozmowie z dwutygodnikiem "Flesz", premiera będzie wielkim wydarzeniem. Odbędzie się w malowniczej rezydencji Pierre'a Cardina i pojawią się na niej gwiazdy z pierwszych stron gazet - w tym Beyonce i Kanye West (!). Nie zabraknie też polskiej reprezentacji - Anja i Sasha oczekują m.in. Joanny Przetakiewicz, Macieja Zienia i Łukasza Jemioła.

Premiera magazynu to jednak nie jedyne wydarzenie, w jakim piękna Rubik weźmie udział w czasie swojej wizyty w Cannes. Czeka ją jeszcze doroczna gala charytatywna amfAR , na której na pewno pojawi się we wspaniałej sukni. Tymczasem wczoraj modelka razem z mężem bawiła się na przyjęciu marki Chopard :

Na ten event Anja wybrała zestaw od Gucci - skromną stylową sukienkę z kolekcji wiosna/lato 2012 oraz pochodzące z tej samej linii piękne szpilki:

Gucci SS 2012Gucci SS 2012 EastNewsGucci SS 2012Gucci SS 2012 Mat.prasowe

Oprócz Rubik i Knezevica na tym samym przyjęciu bawili się też raper P. Diddy oraz modelki Natasha Poly (w cudownej stylizacji w klimacie retro ) i Erin Wasson (w sukni projektu Oscara de la renta).

Zdjęcia Rubik i innych gwiazd znajdziecie w naszej GALERII

Jak podoba ci się pierwsza stylizacja Anji Rubik z Festiwalu Filmowego w Cannes? Zagłosuj w naszej sondzie!

Co sądzisz o stylizacji Anji Rubik?
Więcej o: