Bardzo elegancka Rihanna - jak wam się podoba w takim wydaniu?

Rihanna nawet na pogrzeb ubiera się modnie i efektownie, lecz jej stylizacje dalekie są od kontrowersji. My uwielbiamy jej subtelny wizerunek, a wy?

Niestety, jedyną okazją, by Rihanna zaprezentowała się w eleganckim i subtelnym wydaniu, jest pogrzeb. A dokładniej chodzi o uroczystości związane z pożegnaniem babci piosenkarki, zwanej przez całą rodzinę Grandma Dolly .

Odejście babci mocno zasmuciło Rihannę, bo była z nią od zawsze związana.

Staram się być teraz dużą dziewczynką, a duże dziewczynki nie płaczą" - napisała na Twitterze.

Dała też sobie kilka dni wolnego, nie tylko od występów, ale też od szalonych, kontrowersyjnych stylizacji .

Pierwsza uroczystość pogrzebowa babci Dolly odbyła się na Brooklynie. Stylizacja żałobna w wydaniu Riri różniła się bardzo od klasycznych stylizacji pogrzebowych. Granatowa sukienka od Givenchy - swoją drogą bardzo w stylu Kate Middleton (pamiętacie jej kreację zaręczynową? ) - pięknie podkreśliła sylwetkę, a doskonałej jakości jedwab przydał całości dostojności.

Mat.prasowe

Delikatny łańcuszek z granatową zawieszką prezentował się na szyi Rihanny subtelnie, a dodatkowo podkreślało go wysokie upięcie włosów. Efektowny look zwieńczyły złote sandałki.

Wkrótce po uroczystości na Brooklynie odbyła się kolejna - tym razem na Barbadosie. W rodzinnej miejscowości Rihanny jej ukochaną babcię żegnała cała rodzina i serdeczni przyjaciele. Tym razem Riri wybrała czerń, lecz nie w banalnym wydaniu. Pięknie skrojona tulipanowa sukienka miała w sobie coś z szyku Audrey Hepburn , zaś godne pozazdroszczenia czarne sandałki ze złotym łańcuszkiem od Toma Forda kosztowały ok. 1000 euro:

Mat.prasowe

Jako dodatek Rihanna wybrała czarną torebkę od Celine , którą nosi tez do mniej zobowiązujących zestawów. Bardzo spodobał nam się jedyny mocniejszy akcent w stylizacji - usta w kolorze zimnej fuksji:

RihannaRihanna EastNews

Jak widać, Rihanna lubi wyglądać modnie bez względu na okazję. Lecz w przypadku pogrzebu swojej babci po raz pierwszy od dawna nie przesadziła - postawiła na umiarkowany minimalizm i wygrała. My kochamy Riri w takim wydaniu, a wy? Zagłosujcie w naszej SONDZIE .

Więcej zdjęć w GALERII

Jaki styl Rihanny wolisz?
Więcej o: