Stylizacje Jennifer Lopez w teledysku do "Goin In" - kolor, błysk i Blumarine [ZDJĘCIA + WIDEO]

Seksowna Jennifer Lopez pręży się przed kamerą w strojach z najnowszej kolekcji Blumarine. Wygląda stylowo?

Od czasu, gdy kariera Jennifer Lopez znów nabrała tempa, każda z kolejnych premier jej teledysków jest nie lada wydarzeniem. Tak było w przypadku kontrowersyjnego klipu do "Dance Again" , jak i teledysku do najnowszego hitu "Goin In" . Niebywale spektakularny klip aż kipi od błysku , czyli tego, co diwa J.Lo lubi najbardziej.

W jednym z pierwszych ujęć widzimy zmysłowe usta artystki pokryte różowymi połyskującymi dżetami :

EastNews

Równie intensywny kolor ma zresztą ogromna peleryna, jaką przykryta jest artystka, i którą niektórzy porównują do kontrowersyjnych szat byłego redaktora "Vogue", André Leona Talley'a :

? ISLAND RECORDS/

W klipie 43-letnia Lopez chwali się idealnie wyrzeźbionymi mięśniami brzucha i, jak zwykle, swoją krągłą pupą:

Stylizacje, jakie gwiazda prezentuje w teledysku, miały być zapewne połączeniem stylu "Jenny from the block" ze stylem glamour , jaki Lopez prezentuje zawsze na czerwonym dywanie. By uzyskać taki efekt, sięgnięto do najnowszej kolekcji marki Blumarine . Pojawiły się w niej mocne nawiązania do tzw. street fashion, ale też stylu bling-bling w lekko karykaturalnym wydaniu.

Z kolekcji Fall 2012 pochodzą m.in. srebrzyste połyskujące spodnie z wzorem graffitti oraz metaliczna kurtka i spodnie-haremki, w jakich w klipie tańczy Lopez.

W naszej GALERII znajdziecie zdjęcia najciekawszych stylizacji Jennifer Lopez z teledysku do "Goin In", a poniżej prezentujemy wam sam teledysk:

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

Więcej o: