Rihanna fanką stylu London Look i gwiazdą modowego Reality Show [ZOBACZ FILM]

Dziś rusza nowy program telewizyjny "Styled to Rock", w którym Rihanna chce odkryć młodych, zdolnych projektantów. Razem z nią na poszukiwanie wyruszyła jej stylistka Lysa Cooper, projektant Henry Holland i Nicola Roberts z Girls Aloud. Miejsce produkcji - Londyn - nie jest przypadkowe. Rihanna przyznała, że nigdzie nie ma lepiej ubranych ludzi.

"Londyńskie dzieciaki jak nikt znają się na stylu i modzie ulicznej. Jak tylko mogę to wychodzę na ulice sprawdzić, co noszą, ponieważ to one dyktują projektantom trendy" - powiedziała Rihanna.

Reality show "Styled to Rock", którego jest producentką i gwiazdą właśnie pojawiło się w ramówce telewizji Skyliving. Przez dziesięć odcinków dwunastu młodych projektantów walczy ze sobą na kreatywność. Cel to stworzyć jak najlepszą kreacje sceniczną dla Rihanny.

 

"Chciałam stworzyć tym młodym ludziom szansę do zaprezentowania, jak daleko sięga ich wyobraźnia i kreatywność. Zależy mi, żeby wyłonić kolejnego, młodego i innowacyjnego twórcę. Kogoś na miarę Vivienne Westwood czy Alexandra McQueena".

 

Zwycięzca stworzył kreację, w której Rihanna wystąpiła podczas brytyjskiego festiwalu Wireless w lipcu, ale ponieważ program nadawany jest dopiero od dzisiaj mamy okazję retrospektywnie przyjrzeć się kilkutygodniowej pracy młodych projektantów i modowym wyborom Rihanny, które pozwoliły wyłonić zwycięzcę.

Rihanna na Wireless Festival - eastnews.plRihanna na Wireless Festival - eastnews.pl Rihanna na Wireless Festival - eastnews.pl

To na pewno nie koniec przygody Rihanny ze światem mody i projektowaniem, ponieważ już wkrótce zamieni się z bohaterami swojego reality show miejscami. Jak w lipcu ogłosiła marka River Island - już wiosną 2013 roku do jej sklepów trafi autorska kolekcja Rihanny.

"Od dawna myślałam o stworzeniu własnej kolekcji, a River Island wydaje się perfekcyjnym partnerem. Podoba mi się, że to biznes, który pozostaje w rękach brytyjskiej rodziny. River Island zawsze stara się, żeby moda była dobrą zabawą. Poza tym Londyn bardzo mnie inspiruje. Nie mogę się doczekać tej współpracy i mam nadzieję, że wyniknie z niej coś naprawdę specjalnego" - mówi wokalistka.

Rihanna w koszulce River Island - Rihanna/InstagramRihanna w koszulce River Island - Rihanna/Instagram Rihanna w koszulce River Island - Rihanna/Instagram

"Rihanna jest ikoną stylu zarówno na czerwonym dywanie, jak i na ulicy. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że jako pierwsza marka będziemy z nią w ten sposób współpracować. Podzielimy się z nią naszymi doświadczeniami i na pewno zaowocuje to kolekcją, którą pokochają jej fani" - powiedział Ben Lewis, dyrektor wykonawczy River Island.

Więcej o: