Wybieramy najlepszą stylizację Kasi Smutniak z Wenecji - oddaj swój głos w sondażu!

Festiwal Filmowy w Wenecji dobiegł końca. Czas podsumować garderobę tegorocznej gospodyni imprezy, modelki i aktorki Kasi Smutniak. W której sukni wypadła najlepiej?

Kasia Smutniak bez wątpienia zadała szyku w Wenecji. Jej dziewczęce, niekiedy eteryczne, zwiewne stylizacje porównywano do czerwonodywanowego stylu Keiry Knightley . Zwłaszcza ze względu na podobieństwo wizażu - podkreślone oczy, świeża, promienna cera i delikatnie podpięte, miękkie włosy, nadające wizerunkowi lekkości i subtelności.

Keira KnightleyKeira Knightley East News

Kasia zaprezentowała w Lido głównie kreacje swojego przyjaciela oraz twórcy, z którym od lat współpracuje - Valentino . To w jego kreacji, z wyjątkowo udanej, kobiecej kolekcji Resort 2013 , przywitała fotoreporterów i dziennikarzy, pozowała też na plaży:

W podobnej sukni, również od Valentino , modelka pojawiła się u boku swego ukochanego na jednej z premier galowych. Jej look miał w sobie szczyptę modnego stylu boho , zaprezentowanego jednak w ultradziewczęcym wydaniu:

Tego samego wieczora gwiazda raz jeszcze stanęła przed obiektywami aparatów - tym razem w uroczej jasnożółtej sukience, oczywiście od Valentino , którą umiejętnie połączyła z satynowymi szpilkami w mocnym, nieoczywistym kolorze:

Inną włoską marką, jakiej Smutniak pozostawała wierna podczas trwania festiwalu w Wenecji, był dom mody Giorgio Armani . To nie przypadek - gwiazda jest bowiem twarzą zapachu Idole d'Armani :

Keira Knightley

Kasia zaprezentowała dwie kreacje z luksusowej, uwielbianej przez gwiazdy linii Armani Prive . Mamy na myśli minimalistyczną czerwoną suknię, w jakiej pojawiła się na uroczystym otwarciu festiwalu:

oraz biało-granatową, długą suknię o bardziej nowoczesnej linii, trochę w stylu projektów La Manii, w jakiej wystąpiła na gali zamknięcia imprezy:

W zasadzie swoje dwie ulubione marki Kasia Smutniak zdradziła w Wenecji tylko raz, wybierając na konferencję prasową granatową sukienkę o kroju retro z kolekcji Jil Sander :

Tego dnia modelka postanowiła też rozpuścić włosy. Przy innych okazjach zawsze stosowała ten sam patent - lekkie upięcie plus efektowna, biżuteryjna ozdoba:

Keira Knightley

Która z weneckich stylizacji Kasi Smutniak podobała wam się najbardziej? Weźcie udział w naszej sondzie i wybierzcie najlepszą stylizację modelki z festiwalu.

Więcej zdjęć w GALERII

Która stylizacja Kasi Smutniak podobała ci się najbardziej?
Więcej o: