Anne Hathaway wyszła za mąż - zobacz suknię ślubną gwiazdy od Valentino! [ZDJĘCIA]

Anne Hathaway i Adam Shulman to kolejna hollywoodzka para, jaka pobrała się w sekrecie. Na szczęście - dla nas - fotoreporterom udało się zrobić zdjęcia z tej pilnie strzeżonej ceremonii. Jak podoba wam się słynna aktorka jako panna młoda?

W sobotę, 29 września, Anne Hathaway (znana m.in. z głównej roli w hicie "Diabeł ubiera się u Prady") powiedziała sakramentalne "tak" swojemu narzeczonemu, Adamowi Shulmanowi . Para zaręczyła się rok temu po czterech latach trwania związku i, jak podkreślała często w wywiadach Anne, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Dodatkowo Shulman odbudował nieco zachwianą wiarę Hathaway w mężczyzn i w ludzką uczciwość. Bo należy przypomnieć, że wcześniej Anne była zaręczona z...oszustem finansowym. Tamten romans nadszarpnął nie tylko jej psychikę, ale też medialny wizerunek.

Prywatna ceremonia odbyła się w malowniczej posiadłości Big Sur w Kalifornii, ulokowanej nad klifem i zaprojektowanej tak, ze aż dech zapiera:

EastNews

Parze młodej towarzyszyło 180 gości , zaś zaślubiny odbyły się na plaży przy zachodzie słońca.

Anne miała na sobie białą suknię z długim delikatnym trenem od swojego ulubionego projektanta - Valentino . Kreacja była utrzymana w romantycznym stylu i duchu vintage. Najbardziej spodobał nam się opadający na ramiona dekolt oraz długi welon z rodzajem koronkowej opaski w starym stylu.

Valentino wyznał niedawno, że śliczna Anne jest jego ukochaną przyjaciółką. "Jest dla mnie niczym córka, uwielbiam ją " - dodał.

Pan młody dotrzymał stylowego kroku swojej świeżo poślubionej żonie, zakładając klasyczny czarny smoking, białą koszulę i - oczywiście - elegancką muchę.

Na koniec warto dodać, że ślub i wesele zorganizowała sławna Yifat Oren , a więc ta sama ekspertka od rodzinnych uroczystości, która opowiadała za wesele nagrodzonej Oscarem Natalie Portman .

Zobacz suknię panny młodej oraz ekskluzywne zdjęcia z zaślubin w naszej GALERII

EastNews

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Więcej o: