Marina Łuczenko, Ada Fijał, Paulina Sykut i inne gwiazdy na otwarciu butiku Mysia 3 - zobacz ich stylizacje!

Stylowe Ada Fijał i Kasia Sokołowska, szkolna Marina Łuczenko i przebrana Jola Rutowicz... Jak oceniacie wszystkie stylizacje?

3 października odbyło się wielkie otwarcie zespołu butików przy ulicy Mysiej 3 . Ten niebanalny trzypiętrowy concept store , zwany po prostu "Mysia 3" , oferuje stroje i akcesoria takich marek, jak COS, Universal Clothing Company, UEG , My Paris Mellow Yellow, HankyPanky czy DKNY. Można w nim zakupić również ekskluzywną bieliznę z kolekcji modelki Elle MacPherson oraz kreacje projektu Dawida Wolińskiego . To właśnie przy Mysiej 3 będzie bowiem funkcjonowało atelier Wolińskiego. Projektant zjawił się na evencie we własnej osobie i zaprezentował gościom modele ze swoich ostatnich kolekcji:

Studio 69/mat.prasowe

Na otwarciu tak wybitnie modowego miejsca nie mogło oczywiście zabraknąć gwiazd, które kochają modę i lubią się nią stylowo bawić. Mamy na myśli Adę Fijał i Marinę Łuczenko . Fijał zjawiła się na Mysiej 3 w zestawie od Zuo Corp . Wybrała trójkolorowy top z grubszej tkaniny oraz eleganckie spodnie. Obie rzeczy pochodzą z jesienno-zimowej kolekcji marki. Stylizację Ady dopełniła mała czarna torebka-puzderko i rewelacyjny złoty pierścień w rozmiarze XL:

Studio 69/mat.prasowe

Marina Łuczenko postawiła zaś na trochę szkolny, trochę zakręcony look, w którym główną rolę odgrywał sweterek marki McQ , czyli z tańszej linii Alexandra McQueena . Podoba nam się, że Marina włożyła sweter na białą koszulę z kołnierzykiem, nadając stylizacji odrobiny pensjonarskiego charakteru, plus również za okulary w grubych oprawkach:

Studio 69/mat.prasowe

Dodajmy, że skórzana kopertówka Mariny to dzieło marki Le Gia , z którą artystka często współpracuje.

Na imprezie w nowym warszawskim butiku gościły też Anna Ibisz , Ania Bosak , Paulina Sykut z mężem, a także jak zwykle świetnie ubrana Kasia Sokołowska (kochamy jej burgundowy płaszczyk!) oraz niestety zawsze źle wystylizowana Jola Rutowicz . Tym razem celebrytka chciała chyba przypominać białego łabędzia, czy też samą Natalie Portman w filmie pod tym samym tytułem. Nie osiągnęła jednak nawet zbliżonego efektu...

KAPIF

Dużo więcej zdjęć z imprezy znajdziecie w naszej GALERII

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Więcej o: