Stylowy Kwestionariusz Luli: Doda

Doda, szczera i odważna jak zwykle, o swoim pojmowaniu mody, trendów i stylu. Oto jedyny w swoim rodzaju Stylowy Kwestionariusz Luli!

Stylowy Kwestionariusz Luli: DODA

Moja ikona stylu:

Nie mam żadnej ikony stylu, bo na nikim się nie wzoruję . Właśnie dlatego mój własny styl jest tak bardzo eklektyczny, zróżnicowany, sumując: jedyny w swoim rodzaju. Jestem totalnie wolną jednostką, która bierze od mody to, co jej się podoba i adaptuje to na swój własny, wyjątkowy sposób.

Marki, które cenię:

Uwielbiam Balmain , chociaż ubolewam, że jest tak kosmicznie drogie. Bardzo lubię też Versace , choć jest to styl raczej dla odważnych, lubujących się w przepychu kobiet.

Kolaż Lula.pl Kolaż Lula.pl

Ulubiony trend sezonu:

Nie idę ślepo za trendami. Kiedyś rzeczywiście, kupowałam wszystkie te liczące się magazyny serwujące światową modę i niemal jak jakaś paranoiczka śledziłam poszczególne trend. Jednak potem stwierdziłam, że nie będę ich kopiować, a tylko sama je wyznaczać . Kreowanie trendów jest ciekawsze i bardziej kreatywne niż tylko i wyłącznie podążanie za nimi.

Zawsze w mojej torebce:

Transparentny błyszczyk . To może banalne, co powiem, ale naprawdę nic nie działa na mężczyzn tak, jak błyszczące, wyglądające na lekko zwilżone, ponętne usta.

Najbardziej inspirujące miejsce:

Na pewno Meksyk . Wciąż marzę też o Indiach i Tajlandii . Jednak w Tajlandii przerażają mnie tsunami, a w Indiach szereg groźnych chorób, jakimi można się zarazić. Dlatego wciąż odkładam te wymarzone podróże.

W modzie najbardziej nie lubię:

Nienawidzę nudy, przeciętności, zachowawczego stylu. Nie lubię też strachu przed jakimkolwiek szaleństwem w wizerunku, wprost nie cierpię przewidywalności. Kocham się wyróżniać z tłumu, nawet wtedy, gdy inni nie są w stanie pojąć moich oryginalnych stylizacji. Lubię przekraczać granice, budzić emocje .

DodaDoda Kolaż Lula.pl Kolaż Lula.pl

Mój antywzór stylu:

Nie mam konkretnego antywzoru. W ogóle nie uznaję takich pojęć, jak kicz , tandeta czy też brak stylu . Owy styl jest przecież pojęciem względnym. Jest to coś bardzo niewymiernego, właściwie nieokreślonego, i nikt nie może nam narzucić arbitralnie, co jest fajne, a co niefajne, bo to, jak się ubieramy, to bardzo indywidualna kwestia, której nie da się w żaden sposób uregulować.

Wysłuchała Natalia Hołownia

Zdjęcia najnowszych stylizacji Dody znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: