Męskie kopertówki, mocne kolory i brak głównej gwiazdy, czyli co się działo na premierze kalendarza marki YES [ZDJĘCIA]

Kto i w czym się pojawił w luksusowym Vitkacu?

Wszyscy nie mogli odżałować, że na wielkiej premierze najnowszego kalendarza jubilerskiej marki YES zabrakło jego gwiazdy - supermodelki Magdaleny Frąckowiak . Magdę dla tej limitowanej edycji kalendarza w eleganckich stylizacjach sfotografowała Magdalena Łuniewska , a efekt jej pracy możecie zobaczyć tutaj :

Magdalena FrąckowiakMagdalena Frąckowiak Kalendarz YES 2013 Kalendarz YES 2013

Wielka premiera kalendarza odbyła się w luksusowych i minimalistycznych wnętrzach warszawskiej galerii Vitkac . Na imprezie pojawili się przedstawiciele polskiego świata mody, w tym wzięci projektanci, Łukasz Jemioł i Plich , obaj z męskimi kopertówkami . Czy ten dodatek, promowany niegdyś również przez Wojciecha Grzybałę, przyjmie się na stałe na salonach? Zobaczymy.

WBF

Największą uwagę fotoreporterów przyciągali jednak nie wspomniani powyżej stylowi panowie, ani nie (rzekomo) była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, Sara Faraj (w sukience Simple ), ale stylistka i ukochana Borysa Szyca, Zosia Ślotała . Pikowany czerwony płaszczyk z wcięciem w talii sprawił, że Ślotała miała naprawdę wielkie wejście. Modny płaszczyk, a właściwie - jak mówi Joanna Przetakiewicz - sukienko-płaszczyk , od razu podbił nasze serca:

Zosia ŚlotałaZosia Ślotała EastNews EastNews

Ten projekt, nawiązujący pod względem kroju do dzieł domu mody Christian Dior , zaś tkaniny - do kolekcji Lanvin , pochodzi z najnowszej linii polskiej marki Blessus , jaka powstała we współpracy z Ewą Bukowską :

Cinema Verite - kolekcja Blessus i Ewy BukowskiejCinema Verite - kolekcja Blessus i Ewy Bukowskiej mat.prasowe mat.prasowe

Jednak stylizacja Zosi nie byłaby aż tak udana, gdyby nie stylowe zamszowe botki od DeeZee . Bez wątpienia był to look wieczoru!

Wśród gości obecnych na evencie dostrzegliśmy też Joannę Klimas, Małgorzatę Walewską, Wojtka "Łoza" Łozowskiego, Annę Ibisz, Annę Popek i innych. Zdjęcia z imprezy znajdziecie w naszej GALERII .

Więcej o: