Plejada gwiazd Hollywood na gali charytatywnej Chime For Change - na czerwonym dywanie i na scenie [ZDJĘCIA]

Wspaniałe stylizacje z metką Gucci oraz dominacja eleganckiej czerni i bieli, a do tego energetyzujące show w wykonaniu najlepszych!

Chime For Change to światowa organizacja wspierająca dziewczynki i kobiety na całym świecie. Dzięki globalnym kampaniom organizacja zbiera fundusze na edukację, rozwój, a także pomoc medyczną dla kobiet, choć koncentruje się oczywiście na rejonach takich jak Afryka czy Indie. Założycielem fundacji jest marka Gucci , a twarzą (poza wieloma gwiazdami) dyrektor kreatywna marki - Frida Giannini :

Frida GianniniFrida Giannini http://www.chimeforchange.org http://www.chimeforchange.org

W miniony weekend fundacja zorganizowała wielki koncert charytatywny z udziałem plejady gwiazd Hollywood. Pojawiły się takie znakomitości, jak Madonna , Beyonce i Jay-Z czy Florence Welch oraz Salma Hayek . Galę prowadziła Blake Lively (w białej sukience z wiosennej kolekcji Gucci ), której na scenie towarzyszył mąż Ryan Reynolds :

BRIAN RASIC / REX FEATURES/EAST NEWS/Brian Rasic / Rex Features

Większość obecnych na koncercie gwiazd postawiła na skromną i elegancką czerń - od Jennifer Lopez , po Beyonce i Jessicę Chastain . Wyłamały się w zasadzie tylko Zoe Saldana i Rita Ora . Ta ostatnia, wzorem Blake Lively, wybrała biel, którą "podkręciła" za sprawą intensywnie czerwonych szpilek i karminowej szminki:

Rita OraRita Ora Chime For Change/Facebook Chime For Change/Facebook

Kombinezon Ory to oczywiście dzieło marki Gucci . Kreacje od Fridy Giannini na scenie miały na sobie również Madonna, Jennifer Lopez, Salma Hayek, Florence Welch i Beyonce. Na zdjęciu zrobionym tuż po koncercie Bey i Hayek pozują razem z Giannini:

Gucci/Facebook

Do historii przejdzie prawdopodobnie pełne emocji i zagrzewające do działania przemówienie Madonny . Artystka powiedziała m.in.:

Edukacja nie jest przywilejem. To nasze święte prawo! Dzięki edukacji młode kobiety stają się silniejsze. Mogą pracować, rozwijać się, utrzymywać swoje rodziny, a tym samym współtworzyć produktywną i pełnowartościową część społeczeństwa.

Całe wystąpienie Madonny (oraz jej polskiego fana, Arka, z naszą flagą) możecie zobaczyć tutaj:

 

Zdjęcia z występów i z gali znajdziecie w naszej GALERII

Stylista Shopstory poleca: Najmodniejsze propozycje prosto na czerwony dywan

Więcej o: