Joanna Przetakiewicz i inne gwiazdy świata mody na weneckim balu maskowym u Dolce & Gabbana - rozpoznajecie wszystkich? [DUŻO ZDJĘĆ]

Wenecki bal w dawnym dobrym stylu - takie rzeczy tylko u Domenico i Stefano. Zobaczcie, jak było!

Domenico Dolce i Stefano Gabbana nie przejęli się za bardzo wyrokiem sądu, skazującym słynny duet za oszustwa podatkowe. Choć wyrok znacząco uszczuplił konto projektantów, ci zdają się wciąż czerpać z życia garściami i bawią się w wyjątkowo spektakularnym stylu.

Ostatnio duet zorganizował w malowniczej Wenecji pokaz swojej kolejnej kolekcji Alta Moda (włoskie Haute Couture), a już następnego dnia po pokazie nowej linii (na wybiegu zaaranżowanym w jednym z weneckich pałacyków wystąpiła m.in. Zuzanna Bijoch ) urządzili imponujący bal maskowy . Na wyjątkowej imprezie wydanej w starym, pompatycznym stylu bawiła się prawdziwa śmietanka świata fashion :

Dolce&Gabbana/Facebook

Charakterystyczne maski wenecki , wszelkiego rodzaju ozdoby, ostentacyjna biżuteria, kotyliony, tiule, falbany i kreacje rodem z poprzedniej epoki były tego wieczoru absolutnym must-have . Dookoła przechadzały się tajemnicze damy, kurtyzany i arlekini. Przebraniem totalnym zachwyciła wszystkich Anna Dello Russo z "Vogue Japan":

Dolce&Gabbana/Facebook

Na wielkim przyjęciu pojawiła się również Joanna Przetakiewicz , która powaliła stonowaną stylizacją z przepiękna kremowobiałą suknią swojej marki w roli głównej, do której dobrała ekscentryczne tematyczne dodatki, w tym maskę przygotowaną specjalnie dla niej i wysłaną wraz z imponującym zaproszeniem:

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz http://lamaniabyjoanna.eu/ lamaniabyjoanna.eu

Dyrektor kreatywna La Manii gościła również na prezentacji Alta Moda . Niestety, na oficjalne zdjęcia linii trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Przetakiewicz odwiedziła również showroom Dolce&Gabbana , w którym mogła z bliska przyjrzeć się wspaniałym kreacjom inspirowanym malarstwem weneckim z XIX wieku, pochodzącym z najnowszej kolekcji, a także zmierzyć niektóre z prezentowanych wzorów - zazdrościmy!

Więcej zdjęć z hucznego weneckiego balu wydanego przez parę włoskich projektantów znajdziecie w naszej GALERII . Ciekawe, czy rozpoznacie na zdjęciach takie osobistości, jak Audrey Tautou , Karen Elson , Franca Sozzani czy Daisy Lowe - powodzenia!

GALERIA

Więcej o: