Przyjęcie Carine Roitfeld najważniejszym wydarzeniem podczas Paris Fashion Week. Co się działo oraz kto się pojawił? Dowiedź się!

Była naczelna francuskiego "Vogue" zorganizowała kolejne wystawne, modne i pełne gwiazd przyjęcie. Tylko ona to potrafi!

"To była najważniejsza impreza podczas całego paryskiego tygodnia mody " - wyznała nam dyrektor kreatywna La Manii, Joanna Przetakiewicz , która miała przyjemność gościć na przyjęciu wydanym przez Carine Roitfeld , podczas którego zaprezentowano film "Mademoiselle C" :

Mademoiselle CMademoiselle C mat.prasowe mat.prasowe

Jak można się łatwo domyślić, produkcja opowiada o życiu i działalności Roitfeld , dawnej naczelnej francuskiego "Vogue" , którą odsunięto od tej prestiżowej funkcji w atmosferze skandalu. Jednak Carine nie dała podciąć sobie skrzydeł i dalej tworzy, często prowokując niemałe kontrowersje. Wydaje m.in. magazyn "CR Book" . Gwiazdą ostatniego wydania była Kim Kardashian , o której mówi się, że jest nową muzą nie tylko Carine Roitfeld, ale również Ricarda Tisciego z domu mody Givenchy , z którym przyszła na premierę "Mademoiselle C":

REX/BERETTA/SIMS/EAST NEWS/REX/Beretta/Sims

Oczywiście nie obyło się bez małego skandalu, wygenerowanego zapewne świadomie, ponieważ czarna suknia Kim (projekt Givenchy) wyjątkowo mocno eksponowała jej biust...

Na imprezie u Carine pojawiły się supermodelki, które gościnnie wystąpiły w dokumencie, na przykład Lara Stone i Kate Upton . Nie zabrakło również Karla Lagerfelda , który także włożył sporo w powstanie materiału o słynnej Mademoiselle C. Kto jeszcze gościł na przyjęciu Roitfeld? Kanye West, Katy Perry, Miranda Kerr, Rita Ora, Miroslava Duma, Peter Dundas, Giuseppe Zanotti, Anna Dello Russo, Leny Kravitz oraz oczywiście ulubienica Paryża, modelka Cara Delevingne . Jak trafnie podsumował "Vogue", absolutnie nikt nie wydaje przyjęć z takim rozmachem, co Carine Roitfeld.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII

Zobacz również inne materiały dot. Paris Fashion Week

Więcej o: