Kasia Zielińska, Joanna Przetakiewicz, Natasza Urbańska i inne gwiazdy na gali "Fashion Magazine". Kto odebrał nagrody?

Nagrodzono najlepiej ubraną gwiazdę, wyróżniono najlepszą kolekcję, a zwieńczeniem imprezy był występ Edyty Górniak.

Miesięcznik "Fashion Magazine" jak co roku wręczył swoje nagrody najlepszym, najlepiej ubranym i najbardziej inspirującym. Choć niektóre werdykty mogły wydać się nieco zaskakujące, większych niespodzianek mimo wszystko raczej nie było.

Najlepiej ubraną gwiazdą uznano Katarzynę Zielińską . Aktorka pojawiła się na gali w towarzystwie męża, Wojciecha Domańskiego , a miała na sobie niebieską sukienkę z koronkowym dołem od Valentino . Najlepiej ubranym aktorem został zaś Maciej Stuhr , który w charakterystyczny dla siebie zabawny sposób odniósł się do wyróżnienia. Michała Żebrowskiego obwołano najlepiej ubranym mężczyzną biznesu, a Beatę Tadlę najlepiej ubraną kobietą mediów (akurat ten werdykt trochę nas zdziwił). Dodatkowo wyróżniono ostatnią kolekcję La Manii , przyznano statuetkę marce Kazar , nagrodzono projektantkę Paulinę Ptasznik za jej debiutancką kolekcję, a także Michała Kędziorę za najbardziej inspirujący blog modowy. Michałowi nagrodę wręczyła Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl , zeszłoroczna zwyciężczyni w tej kategorii, która powiedziała:

Wbrew pozorom i temu, co widzieliśmy ostatnio, blogerzy naprawdę znają się na tym, o czym piszą.

Oczywiście Tamara odniosła się do słynnej już prowokacji dziennikarza Filipa Chajzera, który podczas jednej z ostatnich imprez modowych zadawał "blogerom" pytania z ich branży. Niestety, przepytywani skompromitowali się na całej linii.

Wydarzeniem było zjawienie się na gali Michała Żebrowskiego w towarzystwie żony, Oli Żebrowskiej , będącej w siódmym miesiącu ciąży. Ola postawiła na raczej kontrowersyjną stylizację, wybierając na czerwony dywan koronkowy komplet z tuniką z długim rękawem i legginsami. Połączyła ten odważny zestaw z koronkowymi szpilkami. Nie jesteśmy pewne, jak powinnyśmy ocenić całość...

WBF

Choć "Fashion Magazine" nagrodził za najlepszy styl Beatę Tadlę i Kasię Zielińską, goście gali nie mieli wątpliwości, że tego wieczoru najlepiej ubraną damą była Joanna Przetakiewicz . Dyrektor kreatywna La Manii, która odebrała oraz wręczyła nagrodę, miała na sobie szarą suknię z metką La Mania , a do niej czerwone szpilki Diora i czerwoną torebkę ze złotym zapięciem od Charlotte Olympia :

WBF

Na imprezie "Fashion Magazine" pojawił się również gość specjalny. Była to Patrizia Gucci , należąca do słynnej włoskiej rodziny projektantów. Patrizia stworzyła autorską kolekcję dla marki Marilyn . Tutaj możecie zobaczyć, jak powstawała sesja promująca kolekcję:

 

W pierwszym rzędzie zasiedli również Maffashion, Kamil Durczok, Radosław Majdaj, Joanna Majstrak (która chciała, by po imprezie znów było o niej głośno - spójrzcie na stylizację) i Odeta Moro-Figurska . Goście po części oficjalnej mieli okazję zobaczyć występ Edyty Górniak . Gwiazda zaczęła od swojego hitu "Dotyk":

WBF

Dodajmy, ze Edyta miała na sobie suknię z nowej kolekcji marki Simple , pończochy marki Marilyn oraz botki z koronkowym zdobieniem od Nicolasa Kirkwooda .

Dużo więcej zdjęć z gali znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: