Gwiazdy, blogerki i ludzie świata mody na Fashion Week Poland - kto zaprezentował się najlepiej, a kto najgorzej? [ZDJĘCIA]

Łódzki tydzień mody to ten czas, kiedy gwiazdy mogą zaprezentować najbardziej przemyślane, wymyślne i odważne stylizacje.

Na polskim tygodniu mody już od jakiegoś czasu prym wiodą fashion blogerki . To one starają się nie opuścić żadnego wydarzenia, brylują na after party, a także kilka razy dziennie zmieniają swoje stylizacje. Stawiają na zestawy niebanalne, efektowne oraz takie, które korzystnie wyjdą na zdjęciach. Tu największą inwencją popisuje się Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl , która zawsze stosuje ciekawe miksy kolorów, tkanin, faktur i wzorów. Jest niewątpliwie kolorowym ptakiem Fashion Week Poland , który mocno ubarwia tę wciąż trochę bezbarwną imprezę.

WBF

Tym razem kroku Macademian Girl dotrzymywały Jessica Mercedes (kilka fajnych stylizacji plus supermodne kozaki z cholewką do połowy uda ) i Charlize Mystery (wybrała m.in. modną kratę ). Nieco w tyle pozostawała zaś Maffashion i jej mniej - w porównaniu z koleżankami - inspirujące stylizacje.

Na tle gwiazd, jakie również pojawiły się na modowej imprezie, wyróżniała się jak zwykle Joanna Horodyńska . Joanna wyglądała bezbłędnie, a siedząc w pierwszym rzędzie zadawała światowego szyku (ach, te botki od Givenchy !). Towarzyszył jej Tomasz Jacyków, który niedawno gościł w naszym cyklu "Kobiecym Okiem" :

EAST NEWS/VIPHOTO

Nieźle prezentowała się też Edyta Herbuś , stała bywalczyni Fashion Philosophy Fashion Week . Wyglądała seksownie, ale też nonszalancko, kobieco, ale rock'n'rollowo. Korzystnie podczas tych kilku dni ubierała się również Ilona Felicjańska - wybrała minimalizm, który bardzo jej służy, podobnie jak nowa fryzura. Stylistka i projektantka Malwina Wędzikowska postawiła na bogactwo wzorów i genialne szpilki w odcieniu wibrującej czerwieni. Dorota Wróblewska (pamiętacie nasz wywiad? ) pozostała wierna ciemnym okularom i chętnie fotografowała się z Kasią Sokołowską . Zjawiła się również Eva Minge , która, niestety, zaczyna przypominać własną karykaturę...

Eva MingeEva Minge WBF WBF

Kto jeszcze gościł na polskim święcie mody? Przekonajcie się, zaglądając do naszej GALERII .

Czyja stylizacja szczególnie wpadła wam w oko?

Więcej o: