Anja Rubik, Małgorzata Kożuchowska, Maja Sablewska i inni na jubileuszowej gali marki Apart [ZDJĘCIA]

Elegancka impreza wymagała eleganckich stylizacji, więc niektóre gwiazdy poszły na całość.

Z okazji swojego 30-lecia marka Apart wydała uroczystą kolację, na którą zaprosiła gwiazdy, projektantów i swoją słynną ambasadorkę - Anję Rubik . Anja była też najczęściej fotografowaną gwiazdą wydarzenia. Wyjątkowo supermodelka pojawiła się na gali bez swojego męża, modela Sashy Knezevica . Za to towarzystwa dotrzymywał jej chętnie Marcin Tyszka .

Anja miała na sobie jasną suknię z szyfonu i koronek oraz z rodzajem ultradelikatnej peleryny . To dzieło marki Elie Saab , prosto z kolekcji Haute Couture jesień 2013:

Elie SaabElie Saab mat.prasowe mat.prasowe

Efektowną, choć subtelną stylizację Anji uzupełniła śliczna torebka-puzderko marki Corto Moltedo oraz biżuteria marki Apart .

Małgorzata Kożuchowska postawiła zaś na elegancki i szykowny seksapil, wybierając na galę czarną suknię o oryginalnym smokingowym kroju marki Bohoboco oraz ozdobną torebkę od Alexandra McQueena . Elegancko chciała również wyglądać Maja Sablewska , jednak widać, że w takim zobowiązującym wydaniu gwiazda nie czuje się komfortowo. My również wolimy Maję w wersji grunge'owej, bo ani białe szpilki, ani tym bardziej perły i cekinowa "mała czarna" jakoś nam do niej nie pasują... Rozumiemy jednak, że dress code wymagał chwilowej zmiany stylu.

Na przyjęciu Apartu gościli również Robert Kupisz, Mariusz Przybylski, Dorota Wróblewska z mężem, Olivier Janiak, Tomasz Jacyków, Tomasz Karolak , a także stroniący ostatnio od czerwonodywanowych okazji Hubert Urbański (na szczęście już bez brody!).

ZDJĘCIA znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: