Plejada gwiazd na przyjęciu u Armaniego - eleganckie stylizacje, wyrafinowanie i klasa [ZDJĘCIA]

Giorgio Armani ma przyjemność ubierać wiele hollywoodzkich gwiazd. W ramach wdzięczności słynni aktorzy i znane aktorki pojawiają się tłumnie na jego imprezach. Tak było i tym razem.

Nowojorska impreza na 700 osób, podczas której można było podziwiać retrospektywę twórczości Haute Couture włoskiego projektanta Giorgio Armaniego , była nie lada wydarzeniem! Dlatego też nikogo nie zaskoczyła ilość hollywoodzkich gwiazd i top modelek, jakie zasiadły w pierwszym rzędzie. Nie zabrakło też sławnych wielbicieli projektów Armaniego, jak na przykład Leonardo DiCarpio , który zamiast z długonogą modelką u boku zjawił się na gali w towarzystwie reżysera Martina Scorsese . Panowie nakręcili razem kilka filmów i wciąż planują kolejne wspólne projekty, a poza miłością do kinematografii łączy ich także miłość do klasycznej elegancji :

Armani/Facebook

Szczęśliwcy, którzy otrzymali zaproszenie na ten ekskluzywny event, mogli obejrzeć 48-minutową paradę mody (ponad 150 sylwetek!), a także podziwiać wystawę strojów Armaniego - "Eccentrico" - w której znalazły się m.in. sceniczne kreacje noszone przez Lady Gagę .

Armani, wystawaArmani, wystawa Armani/Facebook Armani/Facebook

Tego wieczoru większość gwiazd wybrała uwielbianą przez Armaniego czerń oraz zgaszoną paletę kolorów. Skromne, ale wyrafinowane i pełne klasy stylizacje przeważały na czerwonym dywanie. Naomi Watts wybrała satynową bluzkę (z jesiennej kolekcji Armaniego), którą połączyła z aksamitną spódnicą do ziemi. Renee Zellweger , stała klientka Armaniego, postawiła na czarny garniturowy zestaw. W stroju z metką Armani wystąpiły również Hilary Swank, Glen Close, Dianna Agron i Lauren Hutton . Największą furorę zrobiła stylizacja Olivii Munn - z jednej strony pełna klasy, z drugiej bardzo odważna:

SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Więcej zdjęć z imprezy One Night Only znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: