Gwiazdy, modelki i projektanci na wielkim Angel Ball 2013 - Rita Ora, Karolina Kurkova, Hugh Jackman i inni [ZDJĘCIA]

Eleganccy goście pojawili się tłumnie na równie eleganckim balu.

Dostać zaproszenie na ten pełen glamouru bal to prawdziwe wyróżnienie. Fundacja Gabrielle Angel , zbierająca fundusze na badania nad lekiem na raka, po raz kolejny wydała prestiżowe przyjęcie w Nowym Jorku. Zadbano o oprawę muzyczną, imponujących sponsorów, pyszne drinki oraz oczywiście o ważnych gości. Pojawili się m.in. Tommy Hillfiger, Martha Stewart i Chaka Khan , a także plejada światowej sławy modelek , jak Karolina Kurkova (w sukni Cushnie et Ochs), Emily DiDonato (w czarnej sukience Roberto Cavalli), Lindsey Wixson czy seksowna Irina Shayk (w kreacji Alberty Ferretti). Na scenie wystąpili w duecie Usher i Pharrell Williams (dali prawdziwe show!), którym towarzyszyła modelka Jessica White (w odważnej sukni Michaela Costello) a przemówienie wygłosił m.in. aktor Hugh Jackman , który zjawił się na gali u boku żony:

Gabrielle's Angel Foundation for Cancer Research/Facebook

Największą gwiazdą eleganckiego Angel Ball była bez wątpienia piosenkarka Rita Ora . Jej stylizacja, w której główną rolę odgrywała wspaniała suknia od Donna Karan Atelier , była też najbardziej spektakularna. Ora zadbała również o wizaż i odmieniła nieco swoją charakterystyczną fryzurę:

Instagram/Rita Ora

Do swojego imponującego stroju Rita dopasowała dodatki od Lorraine Schwartz , która również była obecna na przyjęciu.

Więcej zdjęć z Angel Ball 2013 znajdziecie w naszej GALERII . Zobaczcie też, jak było rok temu na tej samej imprezie (zjawiła się m.in. Anja Rubik).

Więcej o: