Eleganckie i inspirujące stylizacje gwiazd na imprezie Chanel w Sao Paulo - czyja najlepsza?

Karl zaprosił swoje muzy i wieloletnie ambasadorki marki, a także swoją przyjaciółkę - Carine Roitfeld.

Karl Lagerfeld zaprezentował projekt, jaki stworzył razem z Carine Roitfeld - "The Little Black Jacket" - w Sao Paulo w Brazylii. Wieczór wydany przez markę Chanel , połączony z wystawą i eleganckim przyjęciem, swoja obecnością zaszczyciło wiele gwiazd. Po części oficjalnej i obejrzeniu fotografii, goście bawili się w rytm muzyki serwowanej przez DJ'a, a koktajlowe stylizacje (oczywiście z metką Chanel) wcale nie krępowały ich ruchów na parkiecie. Dla gości zaśpiewała również M.I.A.

M.I.A.M.I.A. Chanel/mat.prasowe Chanel/mat.prasowe

Kto pojawił się na tym stylowym przyjęciu? Oczywiście ambasadorki marki Chanel, tak te oficjalne, jak i nieoficjalne. Nie zabrakło więc Diane Kruger , czyli przyjaciółki i muzy Lagerfelda, która na tę okazję wybrała przepiękną sukienkę z wiosennej kolekcji Haute Couture Chanel (w lekko zmodyfikowanej wersji):

ChanelChanel Chanel/mat.prasowe Chanel/mat.prasowe

Pięknej Diane towarzyszył tego wieczoru jej partner, aktor Joshua Jackson . Wystawę Lagerfelda i Roitfeld podziwiała również Alice Dellal , a także słynne modelki, jak Karlie Kloss , Isabeli Fontana , zmysłowa Izabel Goulart i intrygująca Ana Beatriz Barros (jak zawsze bardzo stylowa!):

AFP/EAST NEWS/Miguel Schincariol

Więcej zdjęć z brazylijskiej imprezy Chanel znajdziecie w naszej GALERII

Która z gwiazd wyglądała waszym zdaniem najlepiej? My stawiamy na Diane Kruger!

Więcej o: