Edyta Herbuś w kozakach Givenchy, Joanna Horodyńska w swetrze Saint Laurent, Ada Fijał z torebką od Joanny Klimas - co wybrały gwiazdy na pokaz nowej kolekcji Macieja Zienia?

Tym razem nie o kontrowersyjnym miejscu pokazu, ale o strojach gwiazd, jakie się na nim pojawiły.

Wiadomo - Zień robi pokaz, gwiazd będą tłumy. Nawet jeśli pokaz odbywa się w piątek wieczorem, a kolekcja jest prezentowana w bardzo niecodziennym miejscu. Co więcej, któraś ze sławnych fanek projektanta na pewno wystąpi w kreacji prosto z wybiegu . Która tym razem? Aneta Kręglicka , przyjaciółka, klientka i muza Macieja Zienia . Miała na sobie białą tunikę uszytą z nowoczesnej tkaniny i zdobioną na dole metalicznym panelem, a także modne zamszowe kozaki za kolano , w których po "wybiegu" w kościele chodziły modelki:

Aneta KręglickaAneta Kręglicka KAPIF KAPIF

Tymczasem Edyta Herbuś , która bardzo często nosi kreacje z atelier Zienia , wybrała na tę okazję beżową zamszową sukienkę skrojoną niczym trencz, a do niej luksusowe dodatki - uwielbiane przez gwiazdy beżowe kozaki gaiter boots od Givenchy oraz szaroniebieską torebkę polskiej marki Lilou :

Edyta HerbuśEdyta Herbuś KAPIF KAPIF

Oczywiście na pokazie nowej (i przełomowej) kolekcji Zienia nie mogło zabraknąć Ady Fijał i Joanny Horodyńskiej , które co tydzień oceniają stylizacje koleżanek po fachu w rubryce dwutygodnika "Party". Joanna pochwaliła się nowym zakupem prosto z grunge'owej kolekcji stylowej marki Saint Laurent (wełniany sweter w gwiazdki) oraz bordową tweedową torebką z linii Boy marki Chanel . Ada postawiła zaś na polskich projektantów, prezentując dumnie top, spodnie i torebkę od Joanny Klimas oraz płaszcz marki MMC . Strój uzupełniła szpilkami z Zary :

Joanna Horodyńska i Ada FijałJoanna Horodyńska i Ada Fijał WBF WBF

Natalia Siwiec również nie pozwoliła sobie na opuszczenie tak ważnego (i odważnego) wydarzenia. Natalia pozowała fotoreporterom w interesującej sukni od Ricka Owensa , szpilkach należącej do Gwen Stefani marki LAMB oraz z torebką Victor&Rolf :

Natalia SiwiecNatalia Siwiec KAPIF KAPIF

Kto jeszcze gościł na premierze kolekcji "Jestem" ? Aktorki Magdalena Boczarska, Katarzyna Zawadzka i Grażyna Szapołowska , właścicielka marki kosmetycznej Dorota Soszyńska , fotograf Marcin Tyszka i właścicielka agencji D'Vision Lucyna Szymańska , aktorka Anna Szarek , projektanci Paprocki&Brzozowski , fotograf i redaktor naczelny magazynu "K MAG" - Mikołaj Komar , blogerka i producentka pokazów mody Dorota Wróblewska , dziennikarka i blogerka Ewa Wojciechowska (w kapeluszu z nowej kolekcji Bizuu ), finalistka show "Top Model. Zostań Modelką" Marcela Leszczak oraz piosenkarz (a może raczej celebryta?) Madox , który miejsce organizacji pokazu potraktował zbyt dosłownie, zakładając koloratkę i odziewając się w sutannę - bardzo w złym guście.

Więcej zdjęć z pokazu w naszej GALERII

O samym pokazie oraz najnowszej kolekcji Macieja Zienia - "Jestem" - przeczytacie tutaj

Więcej o: