Joanna Horodyńska, Kinga Rusin i Kasia Sokołowska na wernisażu sesji promującej najnowszą kolekcję marki MMC [DUŻO ZDJĘĆ]

Największe fanki polskiej marki wystąpiły oczywiście w jej projektach.

W warszawskiej galerii Kuratorium odbyła się wielka premiera fotograficznego projektu artystycznego stworzonego wspólnie z marką MMC . Fotograf Łukasz Ziętek i stylista Andrzej Sobolewski w autorski sposób zinterpretowali jesienno-zimową kolekcję znanego duetu projektantów, z czego powstała wyjątkowa sesja zdjęciowa. W projekcie wzięły udział modelki agencji D'Vision , do której należą m.in. Zuzanna Bijoch i Anja Rubik . Głowna bohaterka sesji - Dodo - to jedna z najbardziej obiecujących nowych twarzy agencji:

MMCMMC Łukasz Ziętek Łukasz Ziętek

MMCMMC Łukasz Ziętek Łukasz Ziętek

Na wernisażu nie zabrakło fanek i klientek marki, w tym tych sławnych. Zjawiła się oczywiście Joanna Horodyńska , muza i przyjaciółka tworzących dla MMC Ilony Majer i i Rafała Michalaka . Joanna miała na sobie kreację od MMC oraz torebkę Chanel , zaś tego wyjątkowego wieczoru towarzyszyła jej mama. Pojawiła się także Kinga Rusin , która wybrała cekinowe szmaragdowe spodnie o kroju dresów, oczywiście marki MMC , a do nich skórzaną kurtkę Balenciagi oraz białą koszulę i szpilki z Zary . Nie zabrakło też Katarzyny Sokołowskiej , która również wystąpiła w bluzce i marynarce od MMC , do których dopasowała spodnie od Victorii Beckham oraz śliczną beżową torebkę Marni :

AKPA

Poza tym na wernisażu gościli m.in. projektantka Joanna Klimas , stylistka fryzur Jaga Hupało oraz dziennikarz i bloger Michał Zaczyński .

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII

Polecamy również:

Zobacz wideo

oraz:

Zobacz wideo
Więcej o: