Co Rihanna dostała na święta? Upominki od najlepszych światowych projektantów. Zazdrościmy! [INSTAGRAM]

Fendi, Rodarte, Prada, McQ i Versace - Rihanna już teraz może się poszczycić wieloma luksusowymi świątecznymi zdobyczami.

Rihanna to ma szczęście! Najlepsze marki robią, co mogą, by tylko sięgnęła po ich produkty. Nie musi nawet za nie płacić - dostanie je za darmo, z dostawą do domu. A ponieważ idą święta, to dodatkowo w specjalnych świątecznych opakowaniach. I z kartkami zawierającymi życzenia, sygnowanymi nazwiskami topowych projektantów.

Kto w tym roku przesłał Riri uroczą paczkę przewiązaną kokardą? Donatella Versace . Projektantka podarowała gwieździe skórzaną torebkę ze swojej najnowszej kolekcji. "Mam nadzieję, że ci się spodoba " - napisała. Prezent wręczyła piosenkarce również Stella McCartney . Rihanna otrzymała od niej różową kopertówkę. Do apartamentu Riri trafiło również eleganckie czarne pudło z czarną wstążką zdobioną logo McQ . Znalazły się w nim dodatki z jesiennej kolekcji marki. Zestaw ze swojej najnowszej linii dostarczyły artystce również siostry Rodarte . Domy mody Fendi, Prada i Miu Miu obdarowały natomiast artystkę personalizowanymi torebkami.

Dziękuję ci, Miuccia, a także twojemu wspaniałemu teamowi! - podziękowała Rihanna Miucci Pradzie na Facebooku.

Miuccia oprócz torebki dorzuciła do swojej paczki jeszcze nowy model biało-czarnych pantofelków oraz czarne okulary. No cóż, możemy Riri tylko zazdrościć i wypatrywać, którym z prezentów pochwali się jako pierwszym na czerwonym dywanie.

Zdjęcia drogich upominków znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: