Tak zagraniczne gwiazdy powitały rok 2014 - Miley Cyrus wystąpiła na Times Square, Beyonce bawiła się w rezydencji Versace, Rihanna imprezowała z Carą Delevingne, a Naomi Campbell z Roberto i Evą Cavalli [ZDJĘCIA]

Paris Hilton na chwilę została DJ-ką, Miley i Rihanna wystąpiły w obszernych futrach, a Jessica Alba bawiła się świetnie w towarzystwie bliskich przyjaciół.

W Polsce gwiazdy świętowały sylwestrową noc w Krakowie, Gdyni, Katowicach, Wrocławiu i Warszawie (na stadionie narodowym). Tam wystąpiły znane zespoły i najsłynniejsze polskie piosenkarki oraz znani wokaliści. Inni bawili się w klubach i na domówkach, a jeszcze inni, jak na przykład Edyta Herbuś i Ada Fijał , rok 2014 powitały na gorącej Sri Lance.

A jak ostatni dzień 2013 roku spędziły zagraniczne gwiazdy?

Rihanna wybrała się na imprezę w towarzystwie top modelki Cary Delevingne , której wcześniej pomagała się przygotować:

Rihanna i CaraRihanna i Cara Instagram Instagram

Naomi Campbell poleciała do Kenii w towarzystwie projektantów Roberto i Evy Cavalli . Britney Speras dała show w Las Vegas, a Beyonce i Jay-Z tańczyli do rana w słynnej rezydencji Versace w Miami. Towarzyszyły im m.in. Kelly Rowland i Michelle Williams z dawnego zespołu Destiny's Child, modelki Chanel Iman i Joan Smalls oraz reżyser Spike Lee . Kelly Osbourne bawiła się natomiast z grupą przyjaciół, podobnie jak aktorka Jessica Alba i piosenkarka Taylor Swift . Paris Hilton wybrała się do modnego klubu, gdzie przez chwilę wystąpiła w roli DJ-ka. Zaś Miley Cyrus , niekwestionowana gwiazda numer jeden 2013 roku, zaśpiewała na Times Square w Nowym Jorku:

JGM, PACIFICCOASTNEWS/EAST NEWS/JGM, PacificCoastNews

W USA sylwestrową noc spędziła również pochodząca z Polski, a robiąca karierę za granicą Joanna Krupa . Modelka zjawiła się w seksownej niebieskiej sukience i złotych szpilkach w klubie Mynt Lounge należącym do jej męża, Romaina Zago . Joannie towarzyszyła koleżanka z reality show "Real Housewives of Miami, Kenya Moore:

SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: