Edyta Herbuś, Ada Fijał, Dorota Williams, Łukasz Jemioł, Agnieszka Maciejak i inni na konferencji 6. edycji konkursu Fashion Designer Awards [DUŻO ZDJĘĆ]

Spotkanie z jurorami oraz z laureatem poprzedniej edycji współprowadziła redaktor naczelna Lula.pl - Natalia Hołownia.

W czwartkowe popołudnie w hotelu H15 w Warszawie odbyła się konferencja 6. edycji prestiżowego konkursu dla młodych polskich projektantów Fashion Designer Awards . Na spotkaniu z przedstawicielami mediów stawiła się większość jurorów, którzy już wkrótce zdecydują, czyj talent będzie promowany w kraju i  na świecie.

Na kanapie w H15 zasiedli m.in. Edyta Herbuś , Ada Fijał , projektantka Agnieszka Maciejak , Mikołaj Komar , Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek z uwielbianego przez gwiazdy duetu Bohoboco , Łukasz Jemioł , Lidia Popiel , Dawid Tomaszewski i stylistka Dorota Williams . Jurorzy rozmawiali głównie o stylu lat 20. i 30. bowiem właśnie ten okres w modzie jest tematem przewodnim 6. edycji konkursu. Wśród zaproszonych gości była również prof. Anna Sieradzka , autorka bogato ilustrowanego albumu "Moda w przedwojennej Polsce" . Na spotkaniu obecny był także Serafin Andrzejak , laureat poprzedniej edycji Fashion Designer Awards.

Miło nam poinformować, że konferencję współprowadziła redaktor naczelna serwisu Lula.pl, Natalia Hołownia . Razem z pomysłodawczynią i organizatorką Fashion Designer Awards, Joanną Sokołowską-Pronobis , rozmawiała z gośćmi wydarzenia. Następnie Sokołowska-Pronobis skierowała szereg pytań dotyczących mody i urody bezpośrednio do jurorów. Jeśli chodzi o ikony stylu lat 20. oczywiście padały takie nazwiska, jak Pola Negri i Marlena Dietrich . W końcu to one decydowały w tamtym okresie, co jest trendy. Natomiast na spotkaniu doskonałym stylem zachwycały przede wszystkim Edyta Herbuś , Ada Fijał oraz oryginalna jak zawsze Agnieszka Maciejak :

AKPA

Dużo zdjęć z konferencji prasowej 6. edycji Fashion Designer Awards znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: