Polskie gwiazdy nie popisały się w tym tygodniu. Oto najgorsze stylizacje, jakie zaprezentowały na czerwonym dywanie [ZDJĘCIA]

Na warszawskich salonach dawno nie było aż tak źle!

Ten tydzień należał do wyjątkowo nieudanych jeśli chodzi o styl polskich gwiazd, gwiazdek i celebrytek. Najwyraźniej wiosna zaskoczyła niektóre z pań, które jeszcze nie zdążyły się przygotować do nowego sezonu i albo włożyły na siebie cokolwiek, co miały pod ręką, albo wykopały z szafy stare, zapomniane i bardzo niemodne kreacje.

Na czerwonym dywanie przy okazji dużych gal, jak na przykład rozdanie Wiktorów , też nie obyło się bez spektakularnych wpadek. Maryla Rodowicz po raz kolejny przypomniała nam o tym, że kompletnie nie ma na siebie pomysłu. Agata Młynarska wybrała co prawda śliczną koronkową sukienkę, ale całkowicie poległa dobierając do niej dodatki (nie wybaczymy dziennikarce tych nieszczęsnych okularów!).

O dziwo, w kompletowaniu swojej stylizacji porażkę poniosły również gwiazdy, które zwykle prezentują się dobrze lub nawet bardzo dobrze w błysku fleszy. Mamy tu na myśli Kayah oraz Annę Dereszowską . Kayah zachwyciła liliowym płaszczem, za to przeraziła doborem ordynarnych kozaków i tandetnej torebki. Dereszowska wypadła zaś bardzo zwyczajnie i blado na koncercie Marii Sadowskiej. Raziła zwłaszcza zbyt duża i niedopasowana do charakteru całości czarno-beżowa torba, a sportowe buty absolutnie nie pasowały do eleganckiej zwykle aktorki.

Poza tym na naszej liście znalazły się nazwiska, które pojawiają się w naszym zestawieniu wpadek regularnie: Felicjańska , Trojanowska czy Korcz . Na nie, niestety, zawsze możemy liczyć. Nie do końca przypadła nam do gustu również ostatnia stylizacja Barbary Kurdej-Szatan , ale też nie jesteśmy specjalnymi fankami jej stylu. Ale największym i najbardziej negatywnym zaskoczeniem był dla nas look córki Magdy Gessler , Lary . Pani Magdzie radzimy zaprowadzić córkę do salonu 303 Avenue , czyli jednego z butików, w którym Gessler się ubiera. Bo zestawy, jakie proponuje Magda, zwykle są bardzo udane (biorąc pod uwagę trudną sylwetkę gwiazdy). Za to strój, jakim pochwaliła się Lara, jest po prostu wulgarny.

WBF

Wszystkie zdjęcia gwiazd , jakie zaliczyły modowe wpadki w tym tygodniu, znajdziecie w naszej GALERII>>

Więcej o: