Gwiazdy na wielkiej premierze filmu "The Normal Heart". Niestety, Angelinie Jolie zdarzyła się wpadka...

Makijażystka nałożyła aktorce zbyt dużo sypkiego pudru. Flesze sprawiły, że mała wpadka stała się bardzo widoczna...

Angelina Jolie promuje ostatnio nie tylko film "Maleficent" , w którym wciela się w złą czarownicę z bajki Disney'a o Śpiącej Królewnie , ale także swój projekt reżyserski - film "Unbroken" . Jak pewnie pamiętacie, Angie debiutowała za kamerą w 2011 roku, kiedy to nakręciła dramat wojenny "Kraina miodu i krwi" . Film nie został zbyt wysoko oceniony (na IMDB.com jego wynik to jedynie słabe 4,2 na 10 możliwych punktów), ale był nominowany do Złotego Globu .

"Unbroken" to opowieść o niezwykłym życiu Louisa Zamperini , biegacza olimpijskiego, który podczas II wojny światowej dostał się do japońskiej niewoli. Scenariusz stworzyli słynni bracia Joel i Ethan Coen . Produkcja będzie miała swą premierę w styczniu 2015 roku, ale już robi się o niej coraz głośniej.

UnbrokenUnbroken mat.promocyjne mat.promocyjne

Promocja "Maleficent" , jak i "Unbroken" wymaga, by Jolie przypomniała nieco o sobie. Dlatego aktorka coraz częściej pojawia się na czerwonym dywanie. Ostatnio zaprezentowała się na premierze galowej filmu "The Normal Heart" produkcji HBO. Na czerwonym dywanie obok Angeliny pozowała m.in. Julia Roberts . Chętnie fotografowała się z Bradem Pittem , partnerem życiowym Jolie, z którym Roberts grała m.in. w "Mexican" i "Ocean's Twelve" . Julia miała na sobie wełnianą marynarkę połączoną z białą plisowaną spódniczką - całość pochodzi z jesiennej kolekcji Diora .

Brad Pitt, Julia RobertsBrad Pitt, Julia Roberts NANCY RIVERA / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Nancy Rivera / Splash News NANCY RIVERA / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Nancy Rivera / Splash News

Na premierze pojawiła się także redaktor naczelna amerykańskiego "Vogue'a", Anna Wintour . Czyżbyśmy mogli się spodziewać pięknej Angie na okładce kolejnego wydania pisma? Nie zabrakło również Sarah Paulson , gwiazdy "Zniewolonego. 12 Years a Slave", czyli filmu wyprodukowanego przez Pitta. Obejrzeć "The Normal Heart" przyszła także dawno niewidziana Liv Tyler . Aktorka i córka lidera legendarnego zespołu Aerosmith pozowała w kreacji z wiosennej kolekcji duetu Dolce & Gabbana :

REUTERS/ANDREW KELLY

Gwiazda wieczoru, czyli oczywiście Angelina Jolie , zaliczyła jednak niemałą wpadkę. Makijażystka nałożyła na twarz Angie zbyt dużo jasnego sypkiego pudru, co niestety stało się bardzo wyraźne w blasku fleszy. Jolie zdawała się przybrudzona mąką na żuchwie, policzkach oraz na dekolcie. Na niektórych ujęciach wygląda to bardzo nieelegancko:

EastNews

Za to skromna gorsetowa "mała czarna" od Saint Laurent , jak również czarne szpilki z paseczkami pozostawały bez zarzutu. Do swojej stylizacji koktajlowej Angelina dobrała jedynie dyskretne kolczyki oraz złoty pierścionek z motywem węża.

NANCY RIVERA/ SPLASH NEWS/EAST NEWS/Nancy Rivera/ Splash news

Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie w naszej GALERII . A poniżej możecie obejrzeć trailer filmu "Maleficent" :

 

oraz "Unbroken" :

 
Więcej o: