Vanessa Paradis, Dakota Fanning, Tild Swinton, Freida Pinto i Janelle Monae na pokazie Chanel w Dubaju

Ulubienica Karla Lagerfelda, piękna Francuzka Vanessa Paradis, była niemal nie do poznania!

Swoją najnowszą kolekcję dla domu mody Chanel Karl Lagerfeld zaprezentował w luksusowym Dubaju , a dokładniej na jednej z jego wysp:

Chanel Cruise 2015Chanel Cruise 2015 Chanel Chanel

Goście, by obejrzeć najnowsze dzieła mistrza Lagerfelda , musieli przypłynąć na pokaz łodziami, a potem przespacerować się kawałek po białym piasku wzdłuż plaży:

Chanel Cruise 2015 - goście w drodze na pokazChanel Cruise 2015 - goście w drodze na pokaz Chanel PR Chanel PR

Szpilki, ekstrawagancka i drogocenna biżuteria, torebki-puzderka oraz jedwabne i koronkowe suknie na plaży wydają się prawdziwym wydarzeniem, ale w Dubaju to norma. Lagerfeld doskonale wiedział, dokąd zaprosić najznakomitszych przedstawicieli świata mody, popkultury, reklamy i biznesu.

Chanel PR

Wyjątkowe show francuskiej marki Chanel podziwiały z pierwszego rzędu znane hollywoodzkie aktorki - Freida Pinto , Tilda Swinton i Dakota Fanning .

Freida miała na sobie białą bluzkę odsłaniającą brzuch oraz długą spódnicę pokrytą etnicznymi wzorami z kolekcji Chanel Pre-Fall 2014 :

ChanelChanel Chanel Chanel

Dakota wystąpiła w krótkiej sukience zdobionej kolorowymi piórami oraz z podkreśloną talią, prosto z linii Haute Couture 2014 Chanel :

ChanelChanel Chanel Chanel

Tilda zaprezentowała się zaś w sukience o kroju płaszcza. Gruba kreacja wykonana z ciemnego tweedu znalazła się w kolekcji Chanel jesień/zima 2014 :

ChanelChanel Chanel Chanel

Poza tym do Dubaju przyjechali Vanessa Paradis i Benjamin Biolay , a także piosenkarka Janelle Monae , która wystąpiła dla gości, oraz Alice Dellal , Laura Bailey , nie zabrakło nawet arabskiej księżniczki, stylowej Ameera al-Taweel :

Chanel PR

Więcej zdjęć gwiazd z pokazu Chanel Cruise 2015 znajdziecie w naszej GALERII

A tu wszystkie sylwetki z wybiegu >> oraz zoom na wizaże modelek >>

Więcej o: