Nicole Kidman jako Grace Kelly, księżna Monako. Wypadła przekonująco? [WYJĄTKOWY KONKURS!]

To była najważniejsza rola w karierze Kidman. Czy aktorka wyszła z niej zwycięsko?

Choć opinie o filmie "Grace. Księżna Monako" są różne, a w Cannes produkcja nie spotkała się z ciepłym przyjęciem ( tu znajdziecie relację z wielkiej premiery>> ), to jedno jest pewne - Nicole Kidman jako najsłynniejsza księżna wypadła doskonale. A było to niełatwe zadanie, bo zbliżająca się do 50-tki hollywoodzka aktorka wcieliła się na ekranie w trzydziestolatkę, która dodatkowo uchodziła za ikonę piękna i stylu:

East News

Grace Kelly w niecałe 5 lat od debiutu na wielkim ekranie odebrała Oscara . Była ulubienicą samego Alfreda Hitchcocka , uchodziła za lodowatą piękność, ale po zdjęciach chętnie romansowała z kolegami z planu. W księciu Monako, Rainierze III Grimaldim, zakochała się podczas wizyty w Cannes. Swatał ich sam Arystoteles Onasis , partner śpiewaczki operowej Marii Callas, a później drugi mąż Jackie Kennedy. Czy była to miłość od pierwszego wrażenia? Nie wiadomo, ale podobno tak. Czy żyli długo i szczęśliwie? Na pewno nie. Bo życie w pałacu nie przypominało bajki. A jednak gwiazda podjęła wyzwanie i w dekadę po objęciu tytułu księżnej Monako (i ponad stu innych) była już ulubienicą swoich poddanych, wizytówką Monako na świecie, żywą legendą.

Fot. WOE

Od zeszłego piątku film o życiu księżnej Grace - "Grace. Księżna Monako" - można oglądać w naszych kinach. Z tej okazji mamy dla was wyjątkowy konkurs , dzięki któremu będziecie mogły się poczuć jak księżniczki. Do wygrania mamy pięć apaszek z jedwabiu , dokładnie takich, jakie uwielbiała Grace Kelly, oraz luksusowe perfumy francuskiej marki Boucheron .

By wygrać te nagrody (perfumy za pierwsze miejsce, apaszki za pięć pozostałych, które wyróżnimy) opiszcie nam jak najtrafniej ponadczasowy styl księżnej Monako. Na odpowiedzi czekamy pod mailem: lula@agora.pl . Odpowiedzi wysyłajcie do północy dnia 25 maja . W poniedziałek, 26 maja, na naszym fanpage'u ogłosimy listę zwycięzców.

POWODZENIA!

Więcej zdjęć Nicole Kidman w roli księżnej Grace znajdziecie w naszej GALERII>>

Więcej o: