Fashion Week Haute Couture wystartował! Na pokazie u Donatelli Versace w pierwszym rzędzie J.Lo, a na wybiegu Anja Rubik [ZDJĘCIA]

Donatella Versace ściągnęła na paryski pokaz swoją muzę, największe postaci dziennikarstwa modowego oraz swojego ulubionego fotografa-artystę, słynnego Mario Testino. Na wybieg wypuściła aż trzy Polki plus zjawiskową Stellę Tennant.

Paryski tydzień mody Haute Couture rozpoczął się na dobre od pełnego glamouru show Atelier Versace . Donatella zaprosiła swoich przyjaciół, najsłynniejsze naczelne, fotografów, z jakimi współpracuje, oraz gwiazdy do jednej ze 163 komnat monumentalnego Chambre de Commerce et d'Industrie . Projektantkę najbardziej ucieszyło zjawienie się na pokazie jej ulubionej gwiazdy, z która współpracuje od prawie 15 lat - seksownej Jennifer Lopez :

Jennifer LopezJennifer Lopez Facebook/Official Versace Facebook/Official Versace

Oczywiście piękna J.Lo wystąpiła w kreacji Donatelli . Miała na sobie srebrzystobiałą kolumnową suknię z metalicznozłotymi ozdobami na biodrze, pochodzącą prosto z jesiennej kolekcji Atelier Versace . Gwiazda dopasowała do niej srebrne sandałki na koturnach, oczywiście od Versace , a także złotą biżuterię zaprojektowaną przez Donatellę. Właścicielka marki również wystąpiła cała w bieli i chętnie pozowała ze swoją muzą:

VersaceVersace Instagram/Versace Instagram/Versace

Poza Lopez w pierwszym rzędzie zasiedli m.in. Emmanuelle Alt z francuskiego "Vogue'a" oraz słynny fotograf Mario Testino , a także Franca Sozzani z "Vogue Italia" i Carine Roitfeld , recenzentka Suzy Menkes oraz gwiazda serialu "Pamiętniki Wampirów" Nina Dobrev , DJ-ka Leigjh Lezark , rosyjska it girl Miroslava Duma czy luksusowa prostytutka, która postanowiła zostać projektantką bielizny Haute Couture - Zahia Dehar , protegowana samego Karla Lagerfelda (z przezroczystą czerwoną torebeczką jego projektu):

AP/FOTOLINK/AP

Nie było natomiast Angeliny Jolie , która na największe gale i premiery nosi właśnie wspaniałe suknie od Donatelli Versace . Jedną z nich była na przykład dramatyczna czarna suknia, w jakiej hollywoodzka aktorka promowała swój najnowszy film - "Maleficent" :

Angelina JolieAngelina Jolie REX/EAST NEWS/REX REX/EAST NEWS/REX

Chcemy też zaznaczyć, że na wybiegu u Versace pojawiły się tego dnia aż trzy Polki - supermodelka Anja Rubik , a także rudowłosa Magda Jasek oraz robiąca coraz większą karierę na świecie Ola Rudnicka :

Anja RubikAnja Rubik Facebook/Official Versace Facebook/Official Versace

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: