Paris Fashion Week: Uma Thurman z córką, Emmanuelle Seigner z Romanem Polańskim, ekscentryczny Marc Jacobs, elegancka Freida Pinto i inne gwiazdy [ZDJĘCIA]

Na pewno był to pierwszy pokaz mody w karierze Romana Polańskiego i już chyba piąty podczas trwającego tygodnia mody w Paryżu, jaki zaliczyła fashionistka Mira Duma.

W zabytkowym paryskim Palais D'Iena Miuccia Prada pokazała swoją najnowsza kolekcję dla marki Miu Miu . Na potrzeby show imponujące wnętrza pałacyku zamieniono w luksusową restaurację z wybiegiem na środku, wokół którego ustawiono niebieskie fotele w stylu lat 60 :

Miu MiuMiu Miu Facebook/Miu Miu Facebook/Miu Miu

Przy okrągłych stołach zasiadły francuskie i hollywoodzkie gwiazdy, m.in. twarz Prady , piękna i zdolna Lea Seydoux (cała w rzeczach od Miu Miu ), a także aktorka Uma Thurman (w "małej czarnej" Prady ) z córką Mayą Hawke , czy znana z filmu "Slumdog Millionaire" elegancka Frieda Pinto , ubrana w granatową szyfonową sukienkę Miu Miu ):

MARECHAL AURORE/ABACA/EAST NEWS/Marechal Aurore

Niemałym zaskoczeniem było pojawienie się francuskiej piosenkarki i aktorki Emmanuelle Seigner w towarzystwie jej słynnego męża, reżysera Romana Polańskiego . To chyba pierwszy fashion show w historii, który twórca "Pianisty" i "Venus w Futrze" podziwiał z pierwszego rzędu:

MARECHAL AURORE/ABACA/EAST NEWS/Marechal Aurore

Nie zabrakło także brytyjskiej it-girl Alexy Chung , która miała na sobie satynową czerwona sukienkę o prostym kroju od Prady , a do niej czarne dodatki, m.in. torebkę "Saffiano Lux" z kolekcji Miucci. Brytyjce towarzyszył dziennikarz Derek Blasberg , przyjaciel Anji Rubik:

Alexa ChungAlexa Chung MARECHAL AURORE/ABACA/EAST NEWS/Marechal Aurore MARECHAL AURORE/ABACA/EAST NEWS/Marechal Aurore

Miuccię Pradę przyszły też oklaskiwać aktorki Isla Fisher , Emily Browning i Gemma Arterton (w uroczej różowej sukience koktajlowej z satyny od Prady ) oraz Carine Roitfeld , i Franca Sozzani , a także Dominic Cooper , Mira Duma , Marc Jacobs , Saoirse Ronan , Sophie Kennedy Clark i Bianca Brandolini .

DUŻO zdjęć z prezentacji kolekcji Resort 2015 Miu Miu w Paryżu znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: