Giorgio Armani na swój pokaz Haute Couture zaprosił Kate Hudson, Chloe Moretz, Mirę Dumę, Jareda Leto i Sofię Loren. Jak było? [ZDJĘCIA]

Sophia Loren, Elena Perminova, Juliette Binoche i Anna Dello Russo gorąco oklaskiwały kolekcję z pierwszego rzędu. Były zachwycone!

Jeszcze w tym tygodniu słynny Giorgio Armani , jeden z najbardziej rozpoznawalnych, najlepszych i najdroższych projektantów na świecie, będzie świętował swoje 80 urodziny. Za to 8 lipca mistrz Haute Couture zaprosił swoich znanych i cenionych przyjaciół do Paryża , by zaprezentować im swoją najnowszą kolekcję Armani Prive , pełną czerwieni, czerni i bieli.

Armani Haute CoutureArmani Haute Couture PIXELFORMULA/SIPA/EAST NEWS/PIXELFORMULA/SIPA PIXELFORMULA/SIPA/EAST NEWS/PIXELFORMULA/SIPA

Włoski projektant posadził w pierwszym rzędzie swoją wieloletnią przyjaciółkę i muzę, wciąż piękną legendą kina - Sophię Loren . Tuż obok niej uplasowali się Jared Leto , Kate Hudson , Elsa Pataky oraz rosyjskie milionerki. Wszyscy z niemałym podziwem wpatrywali się w kolejno wychodzące modelki, prezentujące wspaniałe szaty, a na koniec gorąco oklaskiwali Armaniego .

Armani Haute CoutureArmani Haute Couture Armani/Facebook Armani/Facebook

Kate Hudson włożyła na te okazję połyskującą suknię do ziemi z zaznaczoną linią ramion i dekoltem "V", oczywiście z jesiennej kolekcji Armaniego . Drobne połyskujące naszywki nadały stylizacji blasku, zaś ozdobiła ją wzorzysta fioletowa aplikacja przy ramieniu, coś na kształt nowoczesnej kokardy.

GENIN NICOLAS/ABACA/EAST NEWS/Genin Nicolas

Pink , która również przyleciała do Francji, by osobiście pogratulować projektantowi, miała na sobie czarną spódnicę, a do nie srebrzysty top zdobiony koralikami, paciorkami i cekinami. Jak pewnie się domyślacie, też od Armaniego .

Armani/Facebook

W dwuczęściowym zestawie przypominającym sukienkę mini, utkanym z identycznej tkaniny, co srebrny top Pink , zaprezentowała się aktorka Chloe Moretz . Zestaw pochodzi z linii Resort 2015 Armaniego.

DOMINE-MARECHAL-WYTERS/ABACA/EAST NEWS/Domine-Marechal-Wyters

Mogliśmy też podziwiać stylizacje Anny Dello Russo , Miry Dumy , Juliette Binoche , Carine Roitfeld czy Eleny Perminovej. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII>>

Więcej o: