Valentino Haute Couture: W pierwszym rzędzie elegancka Kim Kardashian, rockowa Emma Watson i dziewczęca Olivia Palermo z mężem [ZDJĘCIA]

Wspaniałe kreacje niczym z obrazów prerafaelitów podziwiały z pierwszego rzędu największe gwiazdy oraz bliscy przyjaciele Valentino Garavaniego.

Na pokaz wspaniałej kolekcji Valentino Haute Couture , wyraźnie inspirowanej starożytnym Rzymem, zjechało wiele gwiazd. Choć w Paryżu tego dnia padało, to wnętrza luksusowego Hotel Salomon de Rothschild zamieniono w pachnący świeżością zielony ogród.

Valentino Haute CoutureValentino Haute Couture AP/Francois Mori AP/Francois Mori

Z pierwszego rzędu eteryczną kolekcję Valentino podziwiała Kim Kardashian . Żona Kanye Westa miała na sobie zaprojektowaną specjalnie dla niej miętową suknię do ziemi, z dekoltem podkreślającym biust. Przypomnijmy, że Valentino Garavani przyjaźni się z klanem Kardashianów. To właśnie u niego odbyło się jedno z przyjęć poprzedzających ślub Kim i Kanye.

AP/Francois Mori

Na prezentacji najnowszej linii Valentino zjawiła się również Emma Watson . Aktorka postawiła na rockowy styl, wybierając na tę okazję dwuczęściowy koronkowy zestaw (Valentino Resort 2015) i narzucając na niego skórzaną ramoneskę. Szczypty koloru dodały czerwone czółenka od Valentino oraz ciemnozielona aksamitna torebeczka marki M2Malletier . Ciekawym akcentem stylizacji był jeden wiszący kolczyk z dwiema perłami od Delfiny Delettrez .

Instagram

Olivia Palermo na pokaz przyszła ze swoim świeżo poślubionym mężem, modelem Johannesem Hueblem . Śliczna Olivia pochwaliła się bardzo dziewczęcym i eleganckim wizerunkiem. Wystąpiła w trójkolorowej sukience koktajlowej z wełny i jedwabnej krepy. Ten model znalazł się w kolekcji Valentino jesień/zima 2014:

ValentinoValentino Valentino Valentino

Palermo do swojej uroczej kreacji oryginalnie dobrała dodatki - butelkowozieloną torebkę z frędzlami i złotym zapięciem (Valentino) oraz dwukolorowe sandałki marki Sergio Rossi .

Na pokazie nie zabrakło oczywiście Anny Wintour , Anny Dello Russo , a także stylowych i bajecznie bogatych Rosjanek, czyli Miroslavy Dumy oraz Eleny Perminovej . Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: