Wernisaż wystawy "Live in Levi's" - wyjątkowy wieczór z gwiazdami, muzyką i denimem

Nowa kampania "Live in Levi's" to seria czarno-białych zdjęć Adam Plucińskiego. Dla uznanego fotografa pozowali aktorzy, muzycy i dziennikarze - najciekawsze twarze polskiego showbiznesu 2014.

Natalia Klimas i Paulina Krupińska flirtują z widzem, spoglądając z nad ramienia. Agnieszka Szulim relaksuje się w hamaku. Superatrakcyjny Mateusz Banasiuk skacze do wody w dżinsach Levi's . Tak wyglądają klimatyczne zdjęcia Adam Plucińskiego , słynnego fotografa mody i gwiazd. Nowa kampania legendarnej marki pokazuje gwiazdy w nowej, bardziej dostępnej odsłonie. W kampanii Levi's nie pozują królowe bankietów, raczej gwiazdy i gwiazdki naprawdę lubiane przez publikę, w tym młode sensacje polskiej sceny muzycznej - Dawid Podsiadło i zespół The Dumplings . Zdjęcia Plucińskiego są naturalne, mają luz, świetnie pasują do casualowego wizerunku denimowej marki.

Wernisaż zdjęć Adama Plucińskiego, wrzesień 2014Wernisaż zdjęć Adama Plucińskiego, wrzesień 2014 mat. prasowe Levi's mat. prasowe Levi's

Nowa kampania została zaprezentowana podczas wernisażu w kultowym warszawskim kinie Iluzjon . Tym razem, zamiast klasyki filmu, publiczność oglądała koncert Mary Komasy . Przedstawicielka artystycznego klanu na co dzień mieszka w Berlinie. Do Polski przyjechała z nowym materiałem, który wkrótce ukaże się na jej debiutanckim albumie. Goście, który opuścili Iluzjon przed tym punktem programu, mogą żałować - Mary zaprezentowała na scenie ogromną charyzmę i pierwszorzędne brzmienie. Na scenie oświetlały ją tylko dyskretne kolorowe światła, a połyskujące frędzle scenicznej kreacji podkreślały każdy ruch smukłej wokalistki. Świetne show!

Mary Komasa na scenie. Wernisaż zdjęć Adama Plucińskiego, wrzesień 2014Mary Komasa na scenie. Wernisaż zdjęć Adama Plucińskiego, wrzesień 2014 mat. prasowe Levi's mat. prasowe Levi's

Na wieczorze z Levi's nie mogło zabraknąć bohaterów zdjęć Adama Plucińskiego . Paulina Krupińska i Natalia Klimas przybyły w dżinsach rurkach, a Agnieszka Szulim prezentowała świetną skórzano-denimową ramoneskę. Naszą uwagę zwrócił też Antoni Pawlicki w dżinsowej kurtce z syreną naszytą na plecach i Misia Furtak z niesamowitą torebką-rybą, która od jakiegoś czasu robi furorę na fanpage'u wokalistki. Do casualowego stylu nie dała się jednak przekonać Zosia Ślotała , która postawiła na przezroczystą spódnicę w groszki od Lidii Kality i żółtą bluzkę z tygrysem Kenzo.

Zdjęcia z wernisażu "Live in Levi's" zobaczycie w GALERII >>>

Zobacz dżinsy Levi's w Answear.com:

Więcej o: