Pokaz Natalii Jaroszewskiej "New Bohemian" - zobacz, które gwiazdy są muzami projektantki [ZDJĘCIA]

Natalia Jaroszewska przyjechała ze słonecznego Cypru, żeby zorganizować pierwszy od dwóch lat pokaz w Warszawie. Kolekcję "new Bohemian" mogliśmy podziwiać na wybiegu i... w pierwszym rzędzie, bo Jaroszewska ubrała większość przybyłych gwiazd.

Na pierwszy od dwóch lat warszawski pokaz Natalia Jaroszewska zaprosiła na Mysią 3 , połączenie eleganckiego domu handlowego i przestrzeni wystawienniczej w samym sercu miasta. To tu odbywają się kameralne wernisaże modnych wystaw. Natalia Jaroszewska zadbała też o ekspozycję - projektantka zajmuje się też malarstwem, a pokazowi towarzyszyła wystawa jej wielkoformatowych ilustracji mody.

Obraz Natalii JaroszewskiejObraz Natalii Jaroszewskiej fot. FB Jaroszewska fot. FB Jaroszewska

Kolekcja "New Bohemian" przeznaczona jest na aktualny sezon jesień-zima 2014/15. Wcześniej projektantka wprowadziła do sprzedaży kolekcję Pre-fall pełna zmysłowych sukienek w odcieniu czerwonego wina. Jej propozycja na jesień jest bardziej surowa w kolorystyce. Nowa bohema Jaroszewskiej nosi klasyczne połączenie czerni i bieli, eksponujące bardziej krój niż dekorację. To pewna zmiana u projektantki, która zawsze lubiła ozdobność. jej filozofia stuprocentowej kobiecości przejawia się w obecności delikatnych koronek i przezroczystych szyfonów. Zestawione z perforowaną skórą zyskują dyskretnie rockowy charakter.

Natalia Jaroszewska 'New Bohemian'Natalia Jaroszewska "New Bohemian" WBF WBF

Natalia Jaroszewska nie byłaby sobą, gdyby wyrzekła się cekinów i koronek, ale na wybiegu zobaczyliśmy też propozycje bardziej surowe, wręcz casualowe. Długie dżersejowe sukienki pasuję zarówno na dzień i na wieczór, kombinezony i garnitury wprowadzają elementy męskiej estetyki. Projektantka wyrzekła się nadmiaru, a jej twórczość staje się bardziej uniwersalna i powściągliwa.

Kreacje projektantki prezentowali również zgromadzeni goście. Niektóre gwiazdy wybrały nowe propozycje, inne burgund z kolekcji Pre-fall, a Paulina Sykut zdecydowała się na słodką sukienkę z różowej włóczki bouclé. Jaroszewska ubrała też klientki "z brzuszkiem". Potomstwa spodziewają się Anna Wendzikowska i Ola Kisio - obie ubrane w czarne suknie maxi od gospodyni wieczoru. Wendzikowska prezentowała się przepięknie, ale niestety kreację przyćmiła wpadka ze zbyt przejrzystą tkanina na piersiach. Ciemny dżersej nie sprawdza się w świetle fleszy, więc dobór odpowiedniego biustonosza jest wręcz niezbędny.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska WBF WBF

Na stylizacje z atelier Jaroszewska zdecydowały się także Agnieszka Popielewicz , Paulina Smaszcz -Kurzajewska , Ewa Wojciechowska , Anna Cieślak , Maja Hirsch i Kaja Śródka . Szczególnie trzy ostatnie zasłużyły na pochwały. Hirsch bardzo do twarzy było w pudrowym różu z aplikacjami z długich piórek, a stylistka wyglądała superzgrabnie w czarnym kombinezonie przełamanym kolorową biżuterią Lewanowicz. Z kolei Michał Witkowski nadal promuje młodych projektantów, znanych z Fashion Week Poland. Jego ubrał Jakub Pieczarkowski, a partnerującą mu pluszową świnię - Kamil Sobczyk.

Zdjęcia gości pokazu Natalii Jaroszewskiej i kolekcji "New Bohemian" zobaczycie w GALERII >>>

Zanim do sprzedaży trafi nowa kolekcja Natalii Jaroszewskiej , zobaczcie bordową kolekcję zmysłowych sukienek Pre-fall , które nosiły m. in. Anna Wendzikowska i Ewa Wojciechowska (wystarczy kliknąć w obrazek, żeby przenieść się na stronę produktu):

Więcej o: