Impreza u Michaela Korsa, a na niej Emmy Rossum, Zoe Kravitz, Hailee Steinfeld, Nina Dobrev, Amber Valletta i inne gwiazdy. Oczywiście wszystkie w strojach projektanta [ZDJĘCIA]

Emmy Rossum pochwaliła się pięknym dekoltem, a Julianne Hough zaskoczyła idealnie zgraną stylizacją.

Amerykański projektant Michael Kors zorganizował eleganckie przyjęcie z okazji premiery albumu "Young Hollywood" autorstwa fotografki i stylistki Claiborne Swanson Frank . Kors współpracował z Frank, wypożyczając jej swoje najpiękniejsze kreacje na potrzeby sesji zdjęciowych gwiazd. Claiborne sfotografowała m.in. Isabel Lucas , Elisabeth Moss , Mickey Sumner i narzeczoną Johnny'ego Deppa, Amber Heard . Kors opatrzył zaś publikację swoim komentarzem. Album jest już do kupienia na amazon.com :

mat.prasowemat.prasowe mat.prasowe

Na kolacji w Beverly Hills pojawiła się znakomita reprezentacja "młodego Hollywood" - Kors zaprosił m.in. nominowaną do Oscara Hailee Steinfeld , która dopiero co wróciła do USA po wizycie w Paryżu przy okazji tamtejszego tygodnia mody . Zaprosił także obiecującą aktorkę Zoe Kravitz , której słynny tata, Lenny Kravitz , właśnie wydał nową płytę. Nie zabrakło także coraz bardziej eleganckiej i stylowej Emmy Rossum , która wystąpiła na przyjęciu w pięknej czarnej sukni z głębokim dekoltem z kolekcji Resort 2015 Korsa oraz w ozdobnych szpilkach od Christiana Louboutina . Uwagę zwracała drogocenna diamentowa biżuteria oraz perfekcyjny i intrygujący wizaż :

Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Projektant gościł także znaną stylistkę gwiazd Rachel Zoe , modelkę Amber Valettę , czy aktorkę Julianne Hough , która tego wieczoru postawiła na trzyczęściowy zestaw w modnym męskim stylu z jego kolekcji. Nie zabrakło także Niny Dobrev , Holland Roden i znanej z serialu "Mad Men" Kiernan Shipki .

Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie w naszej GALERII>>

Więcej o: