Premiera filmu "Bogowie": Tomasz Kot, Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk, siostry Bohosiewicz, Cezary i Edyta Pazurowie, Agata Buzek, Dominika Kulczyk i inni [DUŻO ZDJĘĆ]

Film sprostał oczekiwaniom - jest tak świetny, jak zapewniano. A Tomasz Kot wypadł po prostu genialnie! Zarówno na planie produkcji, jak i na czerwonym dywanie był zdecydowanie najwyższą osobą ;-)

O tym, że film "Bogowie" , opowiadający o Zbigniwie Relidze i budowaniu przez niego pierwszej nowoczesnej kliniki kardiochirurgii w Polsce, jest hitem, słyszałyśmy już od kilku tygodni. Wczoraj, podczas galowego pokazu produkcji w Multikinie Złote Tarasy , miałyśmy okazję przekonać się o tym osobiście. Tomasz Kot w roli profesora Religi wypadł znakomicie - dostał wielkie owacje. Nie gorzej spisali się jego koledzy z planu, wcielający się w młodych chirurgów: Piotr Głowacki oraz Szymon Piotr Warszawski . Obsada filmu to niewątpliwie jego największy plus, na uwagę zasługują jednak także zdjęcia, muzyka, a także świetny scenariusz.

BogowieBogowie mat.prasowe mat.prasowe

Po tym, jak film wygrał festiwal filmowy w Gdyni, zrobiło się o nim jeszcze głośniej. Nic więc dziwnego, że olbrzymiej widowni zapewniono wczoraj aż cztery sale. Dzięki temu dało się uniknąć zamętu i problematycznych sytuacji. Ukłon w stronę organizatorów.

Bogowie - premiera filmuBogowie - premiera filmu KAPIF KAPIF

Kto przyszedł zobaczyć dzieło Łukasza Palkowskiego z Tomaszem Kotem w roli głównej? Oczywiście Kuba Wojewódzki , który pojawia się na każdej głośnej premierze polskiego kina. Wczoraj dziennikarzowi towarzyszyła jego urocza dziewczyna, modelka Renata Kaczoruk . Zjawili się także Grażyna Torbicka z mężem, Krzysztof Materna z żoną i córką, Cezary i Edyta Pazurowie , Dorota Soszyńska z mężem, Sonia Bohosiewicz (która wystąpiła w filmie w małym epizodzie) i jej siostra, Maja , dziennikarz Kamil Durczok , aktorki Ola Hamkało, Agata Załęcka oraz Magdalena Czerwińska, która wcieliła się w filmową żonę Religi, a także dawno niewidziana Agata Buzek. Do zdjęć pozowała także Kinga Preiss, a po czerwonym dywanie przeszli również Edward Miszczak oraz Leszek Miller.

Nam udało się porozmawiać m.in. z Dominiką Kulczyk , której film bardzo przypadł do gustu. Dominika prezentowała się bardzo szykownie w minimalistycznej "małej czarnej" z motywem peleryny marki Valentino, z małą torebką marki Saint Laurent i w nadających stylizacji energii czerwonych szpilkach. Choć Kulczyk unika czerni, tym razem wybrała właśnie tę barwę. Dlaczego? Z powodu poruszenia śmiercią aktorki Anny Przybylskiej :

Jest mi niezwykle przykro, że Ania odeszła. Jako matka dwójki dzieci współczułam jej bardzo i nie jestem nawet w stanie sobie wyobrazić, co musi przeżywać jej rodzina  - wyznała nam szczerze Dominika.

Zresztą na czerwonym dywanie w ogóle mało było ekstrawagancji. Gwiazdy i osobowości mediów postawiły raczej na subtelną elegancję. Dużo zdjęć z premiery znajdziecie w naszej GALERII >>

Przeczytaj biografię słynnego polskiego kardiochirurga Zbigniewa Religi >>

Bogowie - premiera filmuBogowie - premiera filmu KAPIF KAPIF

Więcej o: