Elle Women in Hollywood 2014: Reene Zellweger, Kerry Washington, Jennifer Lawrence, Elizabeth Banks i inne gwiazdy na wielkiej gali w Beverly Hills

Niestety, to wcale nie laureatki statuetek Elle cieszyły się największym zainteresowaniem mediów, ale...nowa twarz Rene Zellweger!

Kogo w tym roku wyróżniło amerykańskie "Elle" ? Gwiazdę serialu "Skandal", Kerry Washington , aktorkę i producentkę Tinę Fay , znaną m.in. z filmu sensacyjnego "Dla niej wszystko" oraz z serii "Igrzyska Śmierci" Elizabeth Banks , a także spodziewającą się bliźniąt Zoe Saldanę czy żonę Bena Afflecka, Jennifer Garner . To właśnie one, zdaniem redakcji, rządzą obecnie w Hollywood.

Honorująca osiągnięcia kobiet doroczna gala Elle Women in Hollywood odbyła się w poniedziałek wieczorem w luksusowym hotelu Four Seasons w Beverly Hills. Pojawiła się na niej większość gwiazd wyróżnionych przez "Elle" , a także aktorki, które wręczały laureatkom nagrody.

Jennifer Lawrence , z której rąk statuetkę Elle odebrała Elizabeth Banks , miała na sobie kreację zmarłego we wtorek Oscara de la Renty . W jego projekcie z wiosennej kolekcji wystąpiła także Sarah Paulson , znana m.in. z dramatu "Zniewolony" oraz z serialu "American Horror Story".

Women in Hollywood 2014Women in Hollywood 2014 Elle MAGAZINE/Twitter Elle MAGAZINE/Twitter

Banks zachwyciła zaś w pokrytej kwiatowymi aplikacjami fuksjowej sukience na cienkich ramiączkach z kolekcji wiosna/lato Michaela Korsa . Kerry Washington wystąpiła natomiast w prostej sukience z nowoczesnym sznytem od Calvina Kleina .

MARIO ANZUONI / REUTERS / REUTERS

Emmy Rossum postawiła na stylowy czarny garnitur od Versace , Nikki Reed na szarobłękitną wieczorową suknię z drobnymi falbankami od Marchesy , Michelle Monaghan wybrała kremową kreację koktajlową marki Altuzarra , a młodziutka Bella Thorne miała na sobie efektowną sukienkę ze skórzaną górą w kolorze dojrzałego mango (marki Gucci ).

Bella ThorneBella Thorne Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Sensacją na gali było pojawienie się Reene Zellweger , czyli pamiętnej Bridget Jones. Aktorka była niemal nie do poznania, a wszystko z powodu zbyt częstego korzystania z zabiegów medycyny estetycznej, a zwłaszcza botoksu... Niestety, mniej mówiło się o jej eleganckiej sukni od Caroliny Herrery , a więcej o dziwnie zwężonych oczach, wydatnych ustach i nieruchomym czole:

MARIO ANZUONI / REUTERS / REUTERS

No cóż, jedno jest pewne - Zellweger musiała sporo się nacierpieć, by zatrzymać bieg nieubłaganego czasu, bo - jak już wiemy - botoks do najprzyjemniejszych zabiegów raczej nie należy:

Zobacz wideo

Na gali gościły także Julianne Hough , Lizzy Caplan , Molly Sims , blogerka Chiara Ferragni , Kaley Cuoco i modelka Doutzen Kroes . Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: