Gala Kobiety Roku magazynu HARPER'S BAZAAR: Victoria Beckham odsłoniła dekolt i ramiona, Margot Robbie postawiła na mocny kolor, Rosie Huntington-Whiteley włożyła seksowną kreację. Jak wyglądały inne zaproszone gwiazdy?

Za najlepsza modelkę uznano Rosie Huntington-Whiteley, najlepszą projektantką została Sarah Burton, a Carey Mulligan wyróżniono za to, że bez przerwy nas inspiruje.

W Londynie odbyła się wielka gala brytyjskiego "Harper's Bazaar" , podczas której wręczono statuetki Kobiet Roku . Tak - kobiet, a nie kobiety, bo statuetek było kilkanaście. Kogo odznaczono? M.in. aktorki Carey Mulligan i znaną z serialu "Gra o Tron" Gwendoline Christie . Nagrody powędrowały też do projektantki Roksandy Ilincic (została bizneswoman roku), modelki Rosie Huntington-Whiteley , do Diane von Furstenberg , którą okrzyknięto ikoną roku, do Margot Robbie (kategoria "Odkrycie Roku") oraz do Sarah Burton z domu mody Alexander McQueen, którą uznano za najlepszą projektantkę.

Laureatki nagród "Harper's Bazaar" zjawiły się na gali w hotelu Claridge's , gdzie nagrody wręczały im takie sławy, jak na przykład Victoria Beckham czy modelki Suki Waterhouse i Eddie Campbell .

Jon Furniss/Corbis

Swoją nagrodę Rosie Huntington-Whiteley odebrała w bardzo seksownej czarnej kreacji z wiosennej kolekcji Balmain . Carey Mulligan weszła zaś na scenę w uroczej zielonej sukience w stylu vintage od marki Erdem i metalicznych czerwonych czółenkach od Sophii Webster . Margot Robbie oczarowała gości gali w cytrynowożółtej sukni z głębokim dekoltem projektu Rosie Assoulin , a Suki Waterhouse w granatowej sukience z efektownymi haftami marki Valentino .

InstagramInstagram Instagram

Z kolei aktorka Gwendoline Christie zadała szyku w dostojnej bieli od Gilesa , natomiast Victoria Beckham zaprezentowała się - tu bez zaskoczeń - w odkrywającej ramiona i dekolt czarnej sukni własnego projektu.

Victoria BeckhamVictoria Beckham EastNews

Dużo więcej zdjęć z gali "Harper's Bazaar" w Londynie znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: