Anji Rubik dla Mohito - świetna kolekcja + fantastyczny pokaz! Zobaczcie, jak było oraz kto się pojawił [ZDJĘCIA]

Anja Rubik stworzyła stylową i spójną kolekcję, z nieba posypał się srebrzysty deszcz, a dla gości zagrała sama Rosin Murphy!

Od razu przyznajemy, że rozmach wydarzenia przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Pokaz zorganizowano elegancko, z klasą, a dodatkowo wielką niespodzianką był DJ-ski set Roisin Murphy . Efektowna przestrzeń Ufficio Primo idealnie nadawała się na prezentację najnowszej kolekcji Anji Rubik dla Mohito , a z pięknego sklepienia na koniec posypało się srebrno-białe konfetti. Naprawdę było zjawiskowo!

Anja Rubik dla Mohito - pokaz kolekcji modelki w WarszawieAnja Rubik dla Mohito - pokaz kolekcji modelki w Warszawie KAPIF KAPIF

Główna bohaterka wieczoru, Anja Rubik , zbierała serdeczne gratulację za swoją udaną, zgrana i świetnie wystylizowaną linię dla Mohito . Nam najbardziej spodobały się luźne wełniane swetry, a także biała koszula z kokieteryjnymi wycięciami na ramionach, spodnie-dzwony oraz "mała czarna" z zdobionym przezroczystym panelem dekoltem w serek. Na koniec wszystkie modelki wyszły na wybieg w kultowych już białych koszulkach z logo AR. Sama Anja miała na sobie spodnie i koszulę z premierowej kolekcji.

Anja Rubik x MohitoAnja Rubik x Mohito KAPIF

Wśród modelek wypatrzyłyśmy m.in. Tamarę z przedostatniej edycji "Top Model. Zostań Modelką" , zaś na widowni siedziała Zuza Kołodziejczyk , zwyciężczyni trzeciej edycji show. Za to wśród gości znaleźli się Liliana Pryma , Maciej Sieradzki i Kuba Bartnik , którzy walczyli o tytuł najlepszego projektanta w "Project Runway" (wygrał Kuba). Jak wiadomo, Anja jest związana z tymi dwoma programami - prowadzi "Project Runway", a w "Top Model" pojawia się gościnnie i w odcinkach finałowych.

Na widowni zasiedli też modelka Karolina Malinowska , blogerki Jessica Mercedes Kirschner , Macademian Girl i Charlize Mystery , stylistka Zofia Ślotała (w bluzie z kolekcji Alexander Wang x H&M ) a także Doda , Sara Mannei , Margaret , Candy Girl , Natalia Siwiec czy Joanna Jabłczyńska . Za choreografię pokazu odpowiadała zaś Kasia Sokołowska , która prezentowała się rewelacyjnie w dziewczęcym casualowym zestawie marki MMC i genialnych kozakach z wysoką cholewką od Maison Martin Margiela .

Dużo zdjęć z wydarzenia znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: