Anne Hathaway, Jessica Chastain oraz Matthew McConaughey i Camila Alves promują film "Interstellar" w Nowym Jorku, Waszyngtonie, Paryżu i Szanghaju [ZDJĘCIA]

Piękni Matthew i Camila podbili Paryż, a obecnie elegancka Anne Hathaway zbiera oklaski w Chinach.

Największy hit tego roku (a przynajmniej wszystko wskazuje na to, że się nim stanie) jest obecnie promowany poza USA - w Europie oraz w Szanghaju. W naszych kinach film "Interstellar" , czyli najnowsze dzieło Christophera Nolana z Matthew McConaughey'em , Jessicą Chastain i Anne Hathaway w rolach głównych, można oglądać od minionego weekendu. Jednak, jak wiadomo, wprowadzenie produkcji do kin to jedno, a dobry PR i marketing to drugie. Dlatego gwiazdy filmu jeżdżą po całym świecie, paradują po czerwonych dywanach i zmieniają po kilka kreacji dziennie - o "Interstellar" musi być przecież głośno!

Po Los Angeles i Londynie Matthew McConaughey , a więc największa gwiazd filmu Nolana, poleciał wraz z piękną żoną do Paryża. Oboje wzięli tam udział w galowej premierze, jaka odbyła się w Le Grand Rex . Matthew wystąpił w granatowym trzyczęściowym garniturze od Dolce & Gabbana , a Camila Aleves w szmaragdowej sukience koktajlowej marki Cengiz Abazoglu , efektownych szpilkach od Christiana Louboutina oraz w diamentowej biżuterii.

InterstellarInterstellar EastNews

W Nowym Jorku szyku zadawały z kolei Hathaway i Chastain - ta pierwsza w sukience o oryginalnym kroju od Rodarte , a druga w eleganckiej kreacji z biżuteryjnym wykończeniem od Prady . Nieco skromniej obie aktorki prezentowały się na premierze w Waszyngtonie - Anne miała na sobie ciemnoszarą sukienkę od Calvina Kleina , a Jessica minimalistyczny szary kombinezon marki Marios Schwab .

Gene Young / Splash News / Gene Young / Splash News/EAST NEWS

Piękna Camila Alves zachwyca za to praktycznie na każdym pokazie filmu "Interstellar" . Szczególnie spodobała nam się jej wytworna stylizacja na premierze w Nowym Jorku, kiedy to modelka wystąpiła w pięknej koronkowej "małej czarnej" z jesiennej kolekcji Marchesy , z czarną torebeczką Marchesa Notte oraz w satynowych szpilkach od Jerome C. Rousseau . Jeszcze więcej szyku Alves dodawał wizaż w stylu retro.

Splash News / Splash News/EAST NEWS

Obecnie McConaughey i Hathaway promują "Interstellar" w Chinach. Pojawili się na konferencji prasowej oraz na wielkiej gali w Szanghaju. Jak dotąd Anne pochwaliła się tam dwiema eleganckimi stylizacjami, ale już czekamy na więcej.

Imaginechina / %Zhou junxiang - Imaginechina/FOTOLINK

Dużo więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII - zapraszamy!

Więcej o: