Bardzo stylowy ślub Solange Knowles i Alana Fergusona. Wszyscy wystąpili w bieli, a Beyonce nie przyćmiła swojej młodszej siostry [DUŻO ZDJĘĆ]

Choć można było przypuszczać, że to piękna Beyonce będzie przyciągać tego dnia wszystkie spojrzenia, to jednak nie można było oderwać oczy od oryginalnej panny młodej, jaką była Solange Knowles. Zaprezentowała naprawdę niepowtarzalną stylizację. Klasa!

Od dawna wiadomo, że 28-letnia Solange Knowles , piosenkarka, autorka hitu "I Decided", ma wyjątkowo niebanalny styl. Jej kolejne wymyślne, nieco etniczne, zawsze eklektyczne stylizacje z wyraźną nutą funky regularnie doceniają magazyny i portale modowe. Solange słynie z olbrzymiego afro, zamiłowania do wzorów, ciekawych form i oryginalnych dodatków. A więc czego można było oczekiwać po jej stylizacji ślubnej? Wielkiej klasy! I trzeba przyznać, że Solange nie zawiodła.

PacificCoastNews / PacificCoastNews/EAST NEWS

W niedzielę, 16 listopada, panna Knowles powiedziała "tak" swojemu wieloletniemu partnerowi, reżyserowi Alanowi Fergusonowi (51), ubrana w przepiękną i wyrafinowaną kreację marki KENZO . Miała na sobie białą zabudowaną suknię do ziemi z ozdabiającą ją długą białą peleryną . Od minimalistycznej, niemal posągowej całości biły szyk i klasa. Uzupełnieniem oryginalnego stroju były złote metalowe bransolety oraz czerwona szminka. Możemy więc spokojnie powiedzieć, że swoją wspaniałą stylizacją Solange pobiła na głowę inne tegoroczne panny młode, jak choćby Amal Clonney i Angelinę Jolie.

Ważnym wymogiem przyjęcia było to, aby wszyscy zaproszeni goście (czyli w sumie 200 osób) byli ubrani na biało. I tak też w białym garniturze od Lanvin zaprezentował się pan młody, na idealną biel postawili także Beyonce , jej mąż Jay-Z i ich córeczka Blue Ivy oraz matka panny młodej, Tina Knowles , która miała na sobie piękną kreację od Rolanda Moureta . Beyonce wystąpiła natomiast w "małej białej" projektu Ronny'ego Kobo .

PacificCoastNews / PacificCoastNews/EAST NEWS

Co ciekawe, na swój własny ślub para młoda przyjechała oldskulowymi rowerami. Model Solange zdobiły białe kwiaty. Gwiazda miała na sobie kremowobiały kombinezon z głębokim dekoltem i z krótką peleryną. To dzieło mistrza Haute Couture, Stephane'a Rollanda . Wyglądała arcystylowo!

Aliz / Splash News

Dużo zdjęć z tej wyjątkowej uroczystości, jaka odbyła się w Nowym Orleanie, znajdziecie w naszej GALERII>>

Więcej o: