Trzecie urodziny domu handlowego VITKAC. Wśród zaproszonych gości Magda Mielcarz, Katarzyna Figura, Joanna Horodyńska i Jessica Mercedes Kirschner

Zobaczyć na parkiecie Joannę Horodyńską w duecie z Tomaszem Jacykowem - bezcenne!

Mijają już trzy lata, odkąd na modowej mapie Warszawy pojawiły się tak luksusowe butiki, jak Bottega Veneta , Saint Laurent , Gucci , Lanvin czy Louis Vuitton . Wszystkie mieszczą się w minimalistycznym i nowoczesnym wnętrzu domu handlowego Vitkac , który stanął w samym centrum stolicy, przy ulicy Brackiej 9. W miniony weekend multibrand obchodził swoje urodziny.

Na przyjęcie z szampanem, gorącymi i zimnymi daniami oraz pysznymi kolorowymi makaronikami przyszły gwiazdy, które często możemy zobaczyć w kreacjach z Vitkaca : Joanna Horodyńska , Magda Mielcarz , Michał Piróg , blogerka Jessica Mercedes Kirschner , Sabrina Pilewicz , Maja Bohosiewicz , Krzysztof Ibisz czy Katarzyna Figura . Mielcarz, Piróg, Bohosiewicz, Figura i Kirschner wystąpili w stylizacjach z metką Diesel .

VITKACVITKAC KAPIF KAPIF

Warto dodać, że Magda Miecarz bardzo często w w programie "The Voice of Poland" , którego jest prowadzącą, ma na sobie stroje tej włoskiej marki.

MielcarzMielcarz KAPIF KAPIF

Na piątym piętrze Vitkaca , w ogromnej sali z widokiem na centrum Warszawy, jest specjalne obniżenie w parkiecie, wprost idealne do tańca. A jako że DJ serwował gościom wyjątkowo taneczne utwory, tańce trwały do wczesnych godzin rannych. Na parkiecie można było zobaczyć m.in. Tomasza Jacykowa z Joanną Horodyńską .

Więcej zdjęć w GALERII >>

Więcej o: