Socha, Dereszowska, Gliniecka, Malinowska, Ślotała, Więdłocha, Urbańska i Janachowska na premierze nowej kolekcji hiszpańskiej marki TOUS [ZDJĘCIA]

Palmy, kolorowe kryształki, misie, diabełki, gwiazdki, perły i diamenty - oto, co znajdziemy w nowej kolekcji TOUS. Gwiazdy już ja pokochały.

Hiszpańska marka TOUS , słynąca z uroczych przywieszek w kształcie misiów , ma wielką rzeszę fanów w Polsce. Co więcej, ma także swoją polską ambasadorkę - elegancką Małgorzatę Sochę . Aktorka pojawiła się wczoraj na prezentacji nowej linii Tous , zwanej "Miami" . Kolekcja, inspirowana palmami, białym piaskiem, bryzą, żywymi kolorami i światłem słońca, jest wyjątkowo radosna i naprawdę miła dla oka. Znajdziemy w niej złoto, srebro, perły oraz diamenty .

Lula.pl

Nam najbardziej spodobały się okrągłe przywieszki symbolizujące diabełka (z zabawnym ogonem i metalicznymi uszami), maleńkie pierścionki oraz modne dyskretne łańcuszki z zawieszką w kształcie kultowego misia czy na przykład małych gwiazdek i kuleczek.

Lula.pl

Poza Sochą na prezentacji gościły także inne gwiazdy, które cenią sobie projekty marki Tous - stylistka Zosia Ślotała , aktorki Anna Dereszowska (z torbą Tous w ręku) i Agnieszka Więdłocha , modelka Karolina Malinowska , blogerka Karolina Gliniecka oraz tancerka Iza Janachowska .

Więcej zdjęć z imprezy w naszej GALERII>>

Poniżej nasz ekskluzywny wywiad z założycielką marki TOUS, Rosą Tous :

Zobacz wideo
Więcej o: