Wybrałyśmy 15 najlepszych stylizacji tygodnia. Tylko polskie gwiazdy. Kto znalazł się na naszej liście?

Wyróżniłyśmy kilka projektów Macieja Zienia, a także sporo monochromatycznych stylizacji oraz wieczorowych looków. Wśród najlepiej ubranych nie zabrakło oczywiście Horodyńskiej, Sochy i Szulim.

W tym tygodniu miałyśmy okazję obserwować na czerwonych dywanach całą masę eleganckich wieczorowych jak i ciekawych casualowych stylizacji. Odbył się m.in. pełen gwiazd pokaz nowej kolekcji Macieja Zienia , swoją premierę miały także kalendarz marki biżuteryjnej YES, nowa kolekcja hiszpańskiego brandu TOUS , wręczono również statuetki Viva! Photo Awards , a także mogliśmy oglądać na żywo finał show "Top Model. Zostań Modelką" z gościnnym udziałem gwiazdy światowego modelingu Kasi Struss .

Kasia StrussKasia Struss KAPIF KAPIF

I właśnie Struss , w ślicznej półprzezroczystej sukience od Bohoboco i w czarnych sandałkach od Stuarta Weitzmana , otwiera nasze zestawienie najlepiej ubranych gwiazd tygodnia .

Tuż za Kasią plasuje się posągowa Aneta Kręglicka , która zachwyciła w dwuczęściowej kreacji z najnowszej linii Zienia - "Icons" . Na pochwałę zasługuje wszystko - od stroju z jedwabiu, po dodatki i perfekcyjny wizaż. Postanowiłyśmy też wyróżnić proste, ale pełne klasy stylizacje Alicji Bachledy Curuś i Ani Wendzikowskiej . Punkty także dla dziennikarki Pauliny Drażby za przepiękną suknię od Macieja Zienia oraz dla eleganckiej Kasi Zielińskiej za efektowny projekt marki Bizuu oraz za czerwoną torebkę zgraną kolorystycznie ze szminką.

Kasia ZielińskaKasia Zielińska KAPIF KAPIF

Doceniamy także dwie stylizacje Joanny Horodyńskiej (ekstrawagancki total black look oraz czarno-granatową mini sukienkę z modnymi frędzlami, pochodzącą z kolekcji Pre-Fall 2014 Stelli McCartney ), a także damski garnitur Mai Sablewskiej i popołudniową elegancję Małgorzaty Sochy :

Małgorzata SochaMałgorzata Socha WBF WBF

Pozostałe warte uwagi stylizacje, jakie zachwyciły nas w tym tygodniu i które - mamy nadzieję - was zainspirują, znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: