Victoria i David Beckham, Sienna Miller z mężem, Benedict Cumberbatch z narzeczoną, Naomi Campbell, Suki Waterhouse oraz inne gwiazdy na gali dziennika "London Evening Standard"

Smokingi, wieczorowe suknie, czarne muchy i czerwone szminki. Na gali w Londynie było bardzo elegancko!

Przystojny Benedict Cumberbatch niedawno wyznał, że zamierza wkrótce zmienić swój status kawalera. Nic więc dziwnego, że na gali honorującej teatralne osiągnięcia brytyjskich aktorów pojawił się w towarzystwie uroczej narzeczonej. Sophie Hunter , a w przyszłości pani Cumberbatch, miała na sobie piękna suknię bez rękawów i z płytkim dekoltem. To projekt marki Erdem .

NEIL HALL / Reuters

W londyńskim Palladium zjawiła się także Samantha Jones z "Seksu w Wielkim Mieście", czyli seksowna Kim Cattrall . Aktorka wystąpiła w długiej czerwonej sukni, do której dopasowała trochę operowe rękawiczki. Zjawiła się także dawno niewidziana aktorka i piosenkarka Natalie Imbruglia , a także brytyjska it girl , której od czasu urodzenia dziecka na salonach jest jak na lekarstwo - śliczna Sienna Miller .

NEIL HALL / Reuters

Sienna miała na sobie oczywiście koronkową kreację domu mody Burberry - w końcu jest jedną z ulubienic Christophera Bailey'a . Miller weszła na czerwony dywan ze swoim partnerem, Tomem Sturridgem u boku.

Inną elegancką parą na gali w Londynie byli Victoria i David Beckham . Victoria miała na sobie swój projekt - długą czarną suknie wieczorową, z jedwabną gorsetową góra i prostym dołem. Dopasowała do niej duże kolczyki z szafirami i taki sam pierścionek. Bardzo chic !

Nagrodzonych przez "London Evening Standard" aktorów (w tym Gillian Anderson i Toma Hiddlestona ) oklaskiwali także Anna Wintour i jej córka, Bee Shaffer , oraz Anna Kendrick , James McAvoy , Carey Mulligan oraz modelki Naomi Campbell i Suki Waterhouse .

Więcej zdjęć z gali znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: