Jak gwiazdy bawiły się w sylwestrową noc? Oczywiście szampańsko! Zobaczcie, co znalazłyśmy na Instagramie [ZDJĘCIA]

Polskie gwiazdy spędzały ostatnią noc roku na domówkach w Warszawie lub na imprezach za granicą. A amerykańskie gwiazdy szalały do rana u boku koleżanek i kolegów po fachu. Za to najseksowniejszą stylizacją pochwaliła się Marina Łuczenko.

W sylwestrową noc dla polskich i zagranicznych gwiazd najważniejsze było jedno - doborowe towarzystwo! Nie ważne, gdzie się bawiły, ważne, by miały obok siebie swoich najbliższych. Bo z nimi każda zabawa będzie zawsze udana!

Edyta Herbuś razem z Mariuszem Trelińskim gościli na eleganckim balu w nowojorskiej Metropolitan Opera . Karolina Malinowska życzyła swojemu mężowi, Olivierowi Janiakowi , wszystkiego, co najlepsze, w Krakowie, gdzie odbywał się sylwester TVN-u. Joanna Krupa imprezowała w Miami, w jednym z klubów należących do jej męża, a do USA ściągnęła swojego przyjaciela z show "Top Model. Zostań Modelką", Dawida Wolińskiego :

Instagram

Widać było, że ta dwójka bawiła się wyśmienicie. Dodajmy, że Joanna miała na sobie bardzo seksowną sukienkę projektu uczestnika amerykańskiej edycji "Project Runway", Michaela Costello .

Modelka Alessandra Ambrosio szalała w rytm gorącej samby w Brazylii, a towarzyszyli jej mąż i córeczka. Alexa Chung imprezowała razem ze swoim "gangiem", do którego należą Daisy Lowe oraz Pixie Geldof . Rita Ora bawiła się w Nowym Jorku u boku Katy Perry , zaś Beyonce i Jay-Z opublikowali na Instagramie nostalgiczne wideo, dokumentujące najważniejsze momenty z ich życia i kariery w 2014 roku:

Instagram

Okazuje się, że wojny między polskimi blogerkami to tylko plotka. Otóż Maffashion i Jessica Mercedes Kirschner , czyli dwie liderki Internetu, sylwestra spędziły razem w Warszawie. We wspólnym gronie bawiły się także Kaja Śródka i Ada Fijał , natomiast Joanna Horodyńska relaksowała się w Krakowie przy dźwiękach opery klasycznej. Towarzyszyła jej mama:

HorodyńskaHorodyńska Instagram Instagram

Pocałunkami tuż po północy wymienili się Miley Cyrus i Patrick Schwarzenegge r, a także Fergie i Josh Duhamel . Za to Marina Łuczenko zmuszona była spędzić ostatnią noc 2014 roku bez swojego ukochanego, bramkarza Wojciecha Szczęsnego . Za to opublikowała na Instagramie uroczy film, który pokazuje jej wspólne chwile z Wojtkiem w Rzymie.

Dużo zdjęć z sylwestra gwiazd znajdziecie w naszej GALERII >>>

MarinaMarina Instagram Instagram

Więcej o: