Złote Globy 2015: Jak gwiazdy bawiły się na after party? Jennifer Lopez zmieniła kreację, pojawiły się Selena Gomez, Taylor Swift i Lea Michele, a także supermodelki [ZDJĘCIA + INSTAGRAM]

Większość gwiazd zmieniła kreacje, inne także fryzury. Uściskom, uśmiechom, komplementom, pocałunkom i wspólnym "selfie" nie było końca! W Hollywood zapanowała miłość.

Po wielkiej gali rozdania Złotych Globów hollywoodzka śmietanka przeniosła się do luksusowego The Beverly Hilton Hotel oraz do słynnej restauracji Circa 55 , gdzie odbywały się eleganckie after party . Pierwsze zorganizował miesięcznik InStyle i wytwórnia Warner Bros. , a drugie sam Harvey Weinstein .

Na imprezach bawiły się zarówno nominowani do globów, jak i nagrodzeni aktorzy, a także sporo gwiazd, jakich na czerwonym dywanie podczas tzw. oficjalnej parady zabrakło. Pojawiły się m.in. Selena Gomez , Taylor Swift i Lily Collins , a także supermodelki Chanel Iman , Cara Delevingne , Bar Refaeli czy Naomi Campbell . Pozostałe gwiazdy zmieniły swoje kreacje z tych bardzo glamourowych na koktajlowe, półcasualowe czy też wciąż eleganckie, ale mniej zobowiązujące.

Złote GlobyZłote Globy Instagram Instagram

Jennifer Lopez , której stylizacja inspirowana hollywoodzkim kiczem ( tak, niestety>>> ) wywołała sporo zamieszania na gali, na after party zjawiła się w seksownej, ale bardziej stonowanej, białej sukni od Amandy Wakeley . W ręku trzymała zaś modne futrzane boa .

Jennifer LopezJennifer Lopez All Access Photo / All Access Photo/EAST NEWS All Access Photo / All Access Photo/EAST NEWS

Salma Hayek jasną suknię marki Alexander McQueen zamieniła na wspaniałą drapowaną kreację w kolorze indygo od Gucci Premiere . Przebrała się także Diane Kruger , której czerwonodywanową stylizację uznałyśmy za jedną z najlepszych na tegorocznej gali>>> . Długą srebrną suknię aktorka zmieniła na małą białą-czarną kreację marki Giamba :

Diane KrugerDiane Kruger EastNews

Tymczasem na imprezie platformy Netflix wyśmienicie bawiła się piosenkarka Rita Ora . Nie było jej na samej gali rozdania Złotych Globów , za to potem gratulowała nagrodzonym gwiazdom osobiście. Rita miała na sobie efektowną czerwoną suknię o tzw. syrenim kroju. Zaprojektował ją Zac Posen . Brytyjska artystka spędziła noc m.in. w towarzystwie Jennifer Lopez .

Dużo zdjęć z after party + zdjęcia, jakie gwiazdy opublikowały na Instagramie , znajdziecie w naszej GALERII >>

Rita Ora, J.LoRita Ora, J.Lo Instagram Instagram

Więcej o: