Rihanna, Sarah Jessica Parker, Olivia Palermo, Naomi Campbell, Jourdan Dunn i inne gwiazdy, modelki oraz blogerzy na imprezie marki FENDI [DUŻO ZDJĘĆ]

Rihanna, Sarah Jessica Parker, Jourdan Dunn zaprojektowały wyjątkowe modele torebek, które można kupić online. Skusicie się?

Przy okazji trwającego właśnie amerykańskiego tygodnia mody, w Nowym Jorku odbywa się wiele tzw. wydarzeń towarzyszących. Jednym z nich była elegancka impreza włoskiej marki Fendi - otwarcie flagowego butiku przy luksusowym Madison Avenue , połączone z aukcją charytatywną.

Pamiętacie kolorowe podłużne torebki na pasku, z jakimi praktycznie nie rozstawała się Carrie Bradshaw z serialu "Seks w Wielkim Mieście "? Były to torebki Fendi, słynny model Baguette . W ramach aukcji charytatywnej marka zaprasza do zakupu 5 oryginalnych, spersonalizowanych i stworzonych przez 5 wyjątkowych gwiazd torebek z tej linii. Zaprojektowały je Rihanna , artystka Rachel Feinstein , modelka Jourdan Dunn , blogerka Leandra Medine oraz wspomniana już Carrie Bradshaw, czyli aktorka i ikona stylu Sarah Jessica Parker . Sarah mocno przyczyniła się zresztą do wypromowania modelu Baguette.

A tak wyglądają torebki Fendi zaprojektowane przez gwiazdy:

FendiFendi Fendi/mat.promocyjne Fendi/mat.promocyjne

W nowo otwartym butiku marki Fendi w Nowym Jorku zjawiły się nie tylko gwiazdy-projektantki, ale także inne znane twarze. Wymieńmy choćby Karla Lagerfelda (jest dyrektorem kreatywnym Fendi), Olivię Palermo , Sofię Coppolę , czy Rosario Dawson . Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w naszej GALERII

ZDJĘCIA Z IMPREZY MARKI FENDI W NOWYM JORKU

Więcej o: