Ulubiony kolor Rihanny? Róż! Nosi go od początku kariery, ale nie zawsze z dobrym skutkiem [GALERIA 2006-2015]

Rihanna zmienia styl równie często jak ukochanych, ale jedno pozostaje stałe - słabość wokalistki do różu. Pastelowy, amarant, sorbet - RiRi wypróbowała wszystkie odcienie. Bywało przepięknie, bywało kiczowato.

Rihanna wie, że w różu jej do twarzy i nie boi się tego pokazać! Jako nastolatka rozpoczynająca karierę w wielkim mieście RiRi miała tendencje do kiczu i uwielbiała wszystkie odcienie różu i amarantu. Później do swojego stylu dodała wiele elementów sportowych, a na wielkie gale zaczęła nosić eleganckie suknie do ziemi w czerni i czerwieni. Jednak dziewczęcej miłości do różu nie da się wyplenić w 100%. Gdy kontrowersyjny kolor wrócił do mody za sprawą kolekcji Moschino inspirowanej Barbie, Rihanna przestała się ograniczać.

Rosie Huntington-Whiteley jako lalka Barbie w Vogue JapanRosie Huntington-Whiteley jako lalka Barbie w Vogue Japan Giampaolo Sgura / Vogue Japan Giampaolo Sgura / Vogue Japan

Ostatnio większość stylizacji RiRi składa się z różowych elementów, szczególnie na imprezach związanych z promocją filmu "Dom". To animacja studia DreamWorks, w której wokalistka podkłada głos postaci nastolatki zaprzyjaźnionej z wydalonym ze swojej planety, niezdarnym kosmitą (w tej roli komik Jim Parsons). Czy pastelowy wizerunek Rihanny to sposób na podbicie serc najmłodszej widowni?

Tip i kosmita Oh, 'Dom' wytwórni DreamWorksTip i kosmita Oh, "Dom" wytwórni DreamWorks DreamWorks DreamWorks

Tip (w tej roli Rihanna) i kosmita Oh, "Dom" wytwórni DreamWorks

Będziecie nosić modny róż w tym sezonie?

Historia romansu Rihanny z różem w GALERII

Więcej o: