Rihanna w zieleni od Versace śpiewa "Bitch Better Have My Money". Na gali pojawiły się też Taylor Swift i Iggy Azalea [WIDEO + ZDJĘCIA]

Rihanna zamieniła róż na zieleń. Czy ten kolor jej pasuje?

Ostatnio Rihanna stawiała głównie na róż , ale na gali iHeartRadio , jaka odbyła się w niedzielę w Los Angeles, postawiła na kolor zielony. Intensywny, od góry do dołu. Zielone okulary plus zielone futerko, a do tego skórzane zielone kozaki z modną cholewką sięgającą połowy uda oraz zielony naszyjnik. Wow! Była to na pewno niebanalna stylizacja. Dodajmy, że wszystkie jej elementy pochodzą z domu mody Versace , a dokładniej z kolekcji jesień/zima 2015 tej włoskiej marki. W takim (zielonym) wydaniu Rihanna po raz pierwszy zaśpiewała na żywo swój najnowszy hit "Bitch Better Have My Money" (wideo poniżej):

 

Na imprezie iHeartRadio gościły również inne gwiazdy, w tym Chris Brown , były chłopak Riri, który przed laty dotkliwie ją pobił. Ciekawe, co sobie myślał, oglądając brawurowy występ swojej dawnej ukochanej... Zjawiła się też Taylor Swift , ubrana w seksowną "małą czarną" marki Kaufmanfranco , która jak zwykle wróciła do domu z naręczem nagród. Na czerwonym dywanie pozowali także Iggy Azalea (mocno zmieniła fryzurę!), Justin Timberlake w granatowym garniturze i z projektantem Tomem Fordem u boku, oraz Nick Jonas , Adam Lambert czy Jennifer Hudson .

Zapraszamy do naszej GALERII ZDJĘĆ

Więcej o: